fbpx
metallaed sepisaed

Jalgväravad

Jalgvärav tervitab meid koju saabudes ning ütleb külalisele “tere tulemast”. Traditsiooniliselt paikneb jalgvärav autovärava kõrval või lähedal, olles sellega samas stiilis, aga selle võib paigutada ka eemale. Jalgväravast kodu ukseni looklev tee loob romantilise õhkkonna, millele lisavad eksklusiivsust väraval kasutatavad sepisornamendid. Sepisväravale leidub meie laias tootevalikus meelepärases stiilis link, lukusüdamiku katted jm detailid, mis loovad ilusa autentse terviku. Jalgväravad, nagu ka autoväravad, valmistatakse Aldermanis vastavalt kliendi mõõtudele ja soovidele rätsepatööna.

Kaubandusvõrgust saab osta ka väga soodsa hinnaga valmisväravaid. Selgitamaks, millest sõltub aedade ja värava maksumus, milles seisnevad eripärad ja mida eeldada soodsa ning mida oodata kallimate väravate puhul, jagasime tooted 10-sse kategooriasse. Lugege lähemalt siit.

Sepistega on võimalik anda väravatele huvitavaid aktsente ja luua kordumatuid mustreid: eritellimusena valminud jalgväravat ei leidu samas piirkonnas, linnas ega riigiski. Kõrvaloleval jalgväraval on aktsendiks värava keskel olevale sepisroosile selle lehed ning õis kaetud looduslähedast tooni värvidega. Samahästi võib erinevaid sepiselemente tuua esile efektvärvidega – kulla, hõbeda, vanahõbeda jne. toonidega.

metallist jalgvärav

Jalgväravat saab komplekteerida spetsiaalse väravaautomaatikaga

Tavapäraselt komplekteeritakse Aldermani jalgväravad ilmastikukindla Santose lihtlukuga ja soovi korral ka Abloy elektrilise lukuvastusega. Lukuvastuse lisamisel saab väravat avada tavapäraselt võtmega ja on võimalus lisada juhtimine fonoseadmest, puldist või mobiilist. Ühtlasi on võimalik tellida koos väravaga fonolukk või videokõneseade, mis võimaldab külalisega vestlemise ajal teda ka näha. Kohtades, kus juhtmete vedamine tülikas või suisa võimatu, paigaldame juhtmevaba fonoluku.

Jalgväravad saab komplekteerida ka spetsiaalse väravaautomaatikaga neile, kes soovivad avada-sulgeda jalgväravat distantsilt.

Mugavaimaks on värava komplekteerimine elektrivastusega: sel juhul on võimalik integreerida juhtblokk jalgvärava avamiseks nutikodusüsteemist, mobiilist või kaugjuhtimispuldist.

Meelsasti teeme ka erilahendusi: paigaldame ASSA/Abloy lukukorpusi, mis võimaldavad võtmeid sarjatada, pakume koodi, võtme ja sõrmejäljelugejaga avatavaid näpulukke, ilusas sepiskorpuses lukke ja käepidemeid jne.

Et jalgvärav talvel kinni ei kiiluks…

Sageli on koht, kuhu jalgväravat soovitakse paigaldada, külmakerkelise iseloomuga: siin mängivad rolli pinnase veeläbilaskvus, suurte puude, põõsaste ja veekogude lähedus jms. faktorid.

Ebastatabiilse pinnase puhul (savine või liigniiske, vesiliiv jne.) on tavapärane, et kevadtalvel kipuvad postid koos maapinnaga liikuma ning jalgvärava avamine raskeneb. Kehvemal juhul kiilub värav nii kõvasti kinni, et selle kasutamine muutub võimatuks. Või vastupidi, väravat ei saa lukustada ning see on pidevalt valla. Sellise olukorra ennetamiseks betoneerime jalgvärava postid ühtse omavahel seotud H-konstruktsioonina, mis tagab värava stabiilsuse ja töökindluse ka maapinna külmakergete puhul.

metallist jalgvärava paigaldus

Ülaloleval joonisel on toodud H-postide põhimõtteskeem. Jalgvärava ava laius, kõrgus, käelisus ja avamissuund on vabalt valitavad.

Sarnaselt tiib- ja lükandväravale, pakume ka jalgvärava raami katteks puitu, võrku, varbmetalli ja sepist.

Telli jalgvärava paigaldus meilt!

Seotud tooted: metallist jalgvärav, tiibvärav koos jalgväravaga, jalgvärava raam, jalgvärava automaatika, väravad, tiibväravad, väravatarvikud, sepiselemendid

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×