fbpx
aiad varavad aiamoodul

Liugvärava raamide hinnad

Alderman valmistab ja paigaldab kolmes hinnakategoorias liugväravaid: Alderman Light (AL), Alderman Classic (AC) ja Alderman Premium (AP).

  • AL on kerge konstruktsiooniga, sobides võrk, kergpaneel- ja kerge laudiskattega väravaks ava laiusega kuni 5m. Garantii erakasutuses 3 aastat, kommertskasutuses 2 aastat.
  • AC on klassikalise tugeva konstruktsiooniga liugvärav avale laiusega kuni 8m. Garantii erakasutuses 6, kommertskasutuses 3 aastat.
  • AP liugväravate puhul kasutame parimaid materjale ja eelnevate aastakümnete kogemuste najal välja töötatud kõige töökindlamaid lahendusi. Garantii erakasutuses 12 ja kommertskasutuses 6 aastat.

Eelnimetatud garantiid kehtivad Aldermani paigalduse korral. Värav võib olla avatav käsitsi või varustatud Aldermani poolt paigaldatud automaatikaga. Garantii kehtimiseks vajaliku profülaktilise ülevaatuse sagedus lepitakse kokku personaalselt, sõltuvalt värava kasutamise sagedusest ja iseärasustest.

Peagi avaldame liugvärava raamide hinnakalkulaatori. Seni aga küsige pakkumist kontorist: mida rohkem infot ja pildimaterjali saadate, seda täpsema pakkumise saame teile teha.

Hinnad võivad muutuda ilma ette teatamata.

Küsi hinnapakkumist
    * Kohustuslikud väljad

    Alderman soovitab

    ×