fbpx

Kruvivundament KRINNER mudelid

Kruvivundament Krinner tootjaks on maailmas omal alal juhtiv Krinner GmbH. Valikus on 7 kruvivaia mudeliperekonda erinevateks kasutusotstarveteks ning iga mudelipere koosneb omakorda erineva pikkuse ja läbimõõduga maakruvidest, mida eristab erinev kinnituspea ja erinev koormustaluvus. Nagu igal heal ja põhjalikult arendatud tootel – oma valdkonna liidril – on ka Krinneril sarnase välimusega analooge. Miks kruvivundament Krinner – ja mitte analoog, loe edasi siit.

Krinneri kruvivundamentide kasutusvõimalused koduses majapidamises ja väikeehitiste rajamisel on väga avarad. Paigaldus on kiire ja lihtne: laste mänguväljak, kasvuhoone vundament, aiakuuri ehitus, paadisild jõepervele, laudtee, välistrepp jne. – kõik saab Krinneritele rajatud kiiresti, mugavalt, ümbruskonda säästvalt, ilma ehitusprahi ja mullahunnikuteta, ja – mis samuti väga oluline – kuluefektiivselt.

Ka avaliku ruumi vajadusteks pakume laia mudelivalikut. Näiteks Toompeal 2018.a. renoveeritud Kuberneri Aia dekoratiivsed paemüürid ja istepingid, Vastseliina linnuse mitmed rajatised, Kopli poolsaare laudteed, Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoovis asuv kunstitaies Helix, Viimsi Artiumi jalakäijasillad, Vana-Kalamaja tänaval Kalaranna vaateplatvorm ja paljud teised märgilised ehitised on paigaldatud krinneri kruvivundamentidele.

Ülevaate kõigist toodetavatest Krinneri kruvivundamendi mudelitest leiad siit.

Kruvivai Krinner kandevõimete ja koormustabeli erinevates pinnastes leiate siit.

3 OLULIST VIGA, MILLEST HOIDUDA KRUVIVAIADE OSTMISEL

1. Ära osta kruvivaia hinda, vaid lahendust.

Ehituspoodides ja internetis müüdavad, ehkki välimuselt sarnased tooted, ei ole enamasti võrreldavad kvaliteedi, kestvuse ega kandevõime osas. Hea uudis on aga see, et saksa kvaliteediga Krinneri kruvivaiade hindu on tootja 2024.a. langetanud ja hinnavahe odavamate toodetega on muutunud väga väikseks. Nii näiteks maksab 550kg kandevõimega terrassidele, kasvuhoonetele ja puukuuridele sobiv U-mudel nüüd koos 22% käibemaksuga vaid 19,95 ja 1050kg kandevõimega U-mudel 23,05, mis on ligi 30% soodsam kui veel aasta tagasi.

kruvivai krinner-ja-voltsing

Kruvivundament Krinneri levinumate mudelite hinnad on ühtlustatud üle Euroopa. Väiksed erinevused lõpphinnas tulenevad käibemaksu määrade erinevusest erinevates riikides ja transpordikuludest. Olge hoiatatud: kui kusagil pakutakse mõnda Krinneri nime all müüdavat mudelit soodsamalt kui tehase hind, on alust kahtlustada teadmata päritoluga kaupa ja oleme selliste vihjete eest tänulikud.

Krinneri kruvivaiade ametlikke müügihindu koos Saksamaa 19% käibemaksuga saate vaadata siit: https://www.krinnerscrews.io/

Meie turule on aga jõudnud mitte ainult krinneri-laadsed tooted, vaid ka Krinneri toodete võltsinguid. Kõrvaloleva foto parempoolne kruvivai on kruvivundament Krinneri originaal. Võltsingud on originaalidega esmapilgul väga sarnased, varustatud “Krinneri” kleebise ja isegi hologrammiga (Krinner ise hologramme toodetel ei kasuta), kuid juba visuaalselt nähtava viletsama kvaliteedi, teadmata mehaanilise tugevuse ja vastupidavuse ning prognoosimatu kasutuseaga.

Võltsingut või koopiat ostes võite säästa veidi raha, kuid te ei saa kunagi olla kindlad toote kvaliteedis ega kestvuses. Võib juhtuda, et juba paari aasta pärast tuleb viletsa kvaliteediga kruvivundamentidele rajatud ehitis lammutada ning kogu töö, vaev ja kulutatud raha läheb tühja. Oleme kokku puutunud ka selliste kruvivaiadega, mis on nii õhukesest/pehmest materjalist, et purunevad juba maasse keerates.

Ehituspoodides müüdavad analoogid võivad olla ka ebakvaliteetse tsingikattega: sellist kruvi katsudes määrduvad käed hallika ollusega ning võib tekkida tsingimürgituse oht. Eriti suur mürgituse oht tekib väikelaste puhul, kui neil saab olema ebakvaliteetse tootega pidev kokkupuude (näiteks mänguväljakul mängides) ja kes võivad tsingiseid näppe suhu torgata.

Krinneri kruvivaiad on seevastu kuumtsingitud vastupidava 70-mikromeetrise tsingikihiga, mille kulumiskiirus on tavatingimustes 1 mikromeeter aastas. Seega ainuüksi tsingikihi eluiga on neutraalses keskkonnas 70 aastat.

Kuidas veel võltsingut ära tunda ja milles erinevus seisneb, loe täpsemalt siit.

2. Vali kruvivundamendid sobiva kandevõime ja pikkusega

Aladimensioneeritud kandevõimega kruvivundamendid ei taga pikaajaliselt töötavat lahendust: arvestama peab mitte ainult ehitise kaalu, vaid ka lumekoormusega (vastavalt ehitusnormatiividele 200kg/m2), tuulekoormusega (50kg/m2) ja kasutuskoormusega (näiteks puukuuri laotud märjad puud kaaluvad 600-700kg/m3).

Kruvivaia puhul on oluline, et kruvi keermestatud osa keeratakse kandvasse pinnasesse. Kui maapind on näiteks turbane või soine, tuleb valida pikem mudel (on olemas ka pikendatavaid moodulkruvisid), mis keeratakse läbi pehme pinnase kandva kihini.

 3. Keera kruvivundament Krinner piisavalt sügavale maasse

Testitud kandevõime saavutab iga krinneri kruvivaia mudel kogu pikkuses maasse keeratuna ehk teisisõnu, kandevõime sõltub maasse keeratud osa pikkusest ja diameetrist. Külmakerkelise pinnase puhul päris lõpuni ärge keerake, vaid jätke maapinnale veidi külmakerke varu. Seega, kui tahate näiteks rajada palksauna KSF M 76×1600-M16 mudelile pikkusega 1,6m ja nimikandevõimega 35kN (ca 3,4 tonni), kuid tõsta sauna kandekonstruktsioon maast 30cm kõrgusele, valige KSF M 76×2100-M16 nimikandevõimega 45kN. See on eelmisest 50cm pikem ning kannab 3,4 tonni ka siis kui maasse on keeratud 1,6…1,7m. Või kasutage lühemat mudelit, kuid tõstke hoone krinneri kruvivaiadele paigaldatud “jalgadele”.

Kas soovite ehitada terrassi, rajada lehtlat või puukuuri, panna püsti autovarjualuse või moodulmaja – igaks otstarbeks on olemas sobiv lahendus: terrassidele ja kasvuhoonetele, puukuuridele ja kergehitistele sobib U-seeria, aiapostidele G-seeria, palkehitistele ja moodulmajadele M- või F-seeria.

Krinneritele on võimalik rajada ka väga suuri ehitisi. Näiteks Šveitsis paigaldati FC Luzern jalgpallistaadioni 93m pikkune varikatus 24 suurele, 3,5m pikkusele Krinneri kruvivundamendile, staadioni tribüün toetub 120 kruvivundamendile. Maakruvide paigaldus võttis aega kõigest 2 päeva. Lugege edasi siit.

Levinud on ka praktika, kus mitu kõrvutiasetsevat pinnasekruvi seotakse kandevõime summeerimiseks betoonivaluga ühtseks tervikuks. Nii toimus see näiteks Vana-Kalamaja vaateplatvormi ehitusel Tallinnas:

Kui soovite kasutada ehitusel või vana ehitise rekonstrueerimisel Krinneri kruvivundamente, saatke päring. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

kruvivundament majale

Kõik Krinneri kruvivundamendid- mudelid ja spetsifikatsioonid leiate veebisaidil Krinner.ee

Mis vahe on pinnaseankrul ja kruvivaial?

Kruvivundamentide e. kruvivaiade e. maakruvide lähimaks sugulaseks on pinnaseankrud e. terasvaiad, mis kujutavad endast paksuseinalist metalltoru, mille otsa on keevitatud üks või kaks suure diameetriga laba.

kruvivai
krinneri-kruvivundament

Kruvivundamendi erinevus kõrvalolevast terasvaiast on suurem, kui esmapilgul paistab:

1. terasvaiade puhul töötavad survele ja tõmbele ainult toru otsa keevitatud labad. Kui pinnas on kihiline, kus vahelduvad erineva kandevõimega tsoonid ja labad satuvad pehmesse tsooni, võib ehitis hakata vajuma. Kruvivundamendi puhul on aga vindiosa pikk ja töötab täies ulatuses. Lisaks sellele tihendab Krinneri kruvivai maasse keerates ja pinnast eemale surudes maapinda enda ümber.

2. pinnases olevad takistused – puujuured, kivid jne. võivad takerduda terasvaia labade vahele ja raskendada terasvaiade kasutamist oluliselt. Krinneri kruvivundamendi patenteeritud lapik otsik aga lükkab väiksemad takistused kõrvale ilma neisse takerdumata.

3. pinnasesse keerates lõhustab terasvaia laba ümbritseva pinnase struktuuri, muutes selle kohevamaks ja pehmemaks. Sellega kahaneb vastupanu külgsuunalistele jõududele. Kruvivundament Krinner toimib aga vastupidi – tihendab sisse keerates oma koonusega ümbritsevat pinnast ning muudab kruvivaia külgjõudude suhtes vastupidavamaks ja stabiilsemaks.

Krinneri kruvivundamentide kasutusvõimalustele seab piiri pigem ettekujutus kui tehnilised piirangud: ainult väga kivises või kaljusel pinnal tuleb kasutada muid lahendusi.

Kruvivundament Krinner- mis on selle toote eeliseks?

 • kiire vundeerimistehnoloogia – maakruvi on koheselt pärast maasse keeramist kasutusvalmis
 • sobib väga erineva kaalukategooria ja kasutusotstarbega ehitistele
 • säästab aega, energiat ja kulusid
 • puudub vajadus vee-eemaldus-, kaeve- ja tihendustöödeks, võimalik paigaldada otse veekogu põhja
 • võimaldab ehitada külmunud maapinnale ja paigaldada läbi betooni ning asfaldi
 • saab kasutada vanade vundamentide ja rajatiste rekonstrueerimistöödel, sh. olemasolevate vundamentide tugevdamisel
 • maa-alune osa valmib ühe tööoperatsiooniga
 • kasutatavad raskesti ligipääsetavates paikades
 • mobiilne paigaldustehnika
 • korduvkasutatavad – alati on võimalus kruvi maast välja keerata ning kasutada mujal uuesti
 • väiksemaid kruvivundamente on võimalik paigaldada käsitsi ilma abivahenditeta
 • keskkonnasõbralik ja jäätmevaba paigaldus – ei mingit ehitusprahti

Krinneri kruvivundamentide maaletooja Eestis on alates 2007.a. OÜ Aldermani Metall.

Kuidas valida õige maakruvi ja seda õigesti paigaldada?

1. Krinneri kruvivundamente on võimalik paigaldada ka kivisesse pinnasesse, nagu seda on Eesti läänerannik. Monoliitsesse liiva- ja paekivisse ega tsementeerunud põlevkivituha kihti krinnereid ei saa keerata.

Paigaldust komplitseerivad maapõues peituvad suured kivid ning ebaühtlaselt paiknevad paekivikihid. Mõlemaid takistusi on võimalik välja selgitada proovipuurimisega – selleks sobib pikk kivipuur või isegi tavaline otsast teritatud armatuurvarras.

2. Savise pinnase puhul valage maakruvi sisse vett – see hakkab kruvi otsas olevast tehnoloogilisest avast välja nõrguma ning libestab ja pehmendab pinnast.

3. Kui pinnas on külmakerkealtis, siis jätke pinnasekruvi pea maapinnast vähemalt niipalju kõrgemale kui on eeldatav maapinna külmakerge: see välistab olukorda, kus läbikülmunud maapind tõstab krinneri kruvivundamentidele toetuvat rajatist ja sikutab koos sellega maast välja ka ehitist kandva kruvivaia (maakruvi).

Krinnerit maa seest osaliselt välja jättes arvestage ühtlasi kandevõime vähenemisega. Ligikaudseid muutusi kandevõimes näete kruvivundamentide koormustabelis kui võrdlete sama seeria erineva pikkusega krinnereid.

Krinneri kruvivai on täiesti külmakerkekindel kui 80% vindist ulatub külmumispiirist sügavamale. Meie klientide praktiline kogemus näitab, et tavalise mitteliigniiske pinnase puhul piisab kergehitistele (puukuurid, terrassid jne) ka juba 865-seeria maakruvidest. Lühema, 730-seeria puhul on külmakerkeid ette tulnud, kuid külmakerkeohtu on võimalik vähendada.

4. Märjas külmakerkelises pinnases külmumispiirini mitte ulatuvate krinneri mudelite kasutamisel on otstabekas tekitada kruvi seina ja maapinna vahele hõõrdumist vähendav kiht, et külmuv maapind ei haakuks kruviga ning ei tõstaks seda maa seest välja.

5. Laskuva või künkliku maapinna korral soovitame kasutada rajatise toetuspunktideks üht ja sama mudelit ning keerata need ühele sügavusele. Põranda sobivale kõrgusele tõstmiseks paigaldage talle sobiva pikkuse ja ristlõikega prussist lõigatud “jalad” alla. Kui kasutate küll samatüübilisi krinnereid, kuid keerate nad maasse erinevatele sügavustele, võib tekkida ebaühtlane külmakerkeoht: need kruvid, mis keeratud vähem maasse, võivad kerkida ja need, mis sügavamal, ei kerki.

6. Pehme (soise, turbase) pinnase puhul kasutage pikemaid või pikendatavaid mudeleid, mis toetuvad kindlale aluspinnasele. Kui kruvi on väga kerge maasse keerata, siis pole tal piisavalt pinnase tuge ning ta ei jää kandma nominaalkoormusega.

Näidiste stend

Meie kontoris asub näidiste stend, kus on võimalik tutvuda ka teiste tootjate mõnede mudelitega, millesarnaseid pole Krinneri tooteportfellis, ning mis sobivad hästi erijuhtudeks.

 • roostevaba maakruvi agressiivses pinnases kasutamiseks,
 • pika vindiosaga 1200, 1400 ja 1600mm pikkusega U-aasaga “terrassi”-kruvid juhuks kui pinnas on väga pehme või soov jätta kruvid maast 10-30cm välja,
 • diameetriga 76m ja 89mm pikendatavad kruvivaiad sammuga 0,5m ning 1m,
 • Krinneri 114mm diameetriga pikendatav V-seeria koos erinevate pikendusmoodulitega.
 • Samuti on vaatamiseks paar “soodsat” aasia päritolu analoogi – selleks et ostjad näeksid oma silmaga, milline on toodete kvaliteedivahe, enne kui “head” hinda ostma tõttavad.

1. Krinneri kruvivundamendid metallist aiapostidele, staadioni piirdele

– KSF G 114×1300-4xM16 hind 172.66 eur  (sobib lipumastile)

– KSF G 89×1300–4xM12 hind 98 eur (4 pk)

– KSF G 89×1000–4xM12 hind 84 eur

– KSF G 89×800–4xM12 hind 71.55 eur (6 pk)

– KSF G 76×800–4xM12(kuni d=70mm postile) hind 59.67 eur (8 pk)

–  KSF G 68×650-3xM8 (kuni d=60mm postile) hind 29.07 eur (15 pk)

G4-mudelid on varustatud neljast küljest M12 vindiga postide fikseerimiseks

Soovi korral tutvu kõigi G-seeria krinneritega siin

Valik pilte Insenerehituse rajatud Kakumäe jahisadama staadioni piirdest.

2. Kruvivundament Krinner prussikingaga | Maakruvid puidust aiapostidele, terrassile, kasvuhoone alusraamile

kruvivundament prusskingaga

– KSF U 60×865-111 (U-kinnitus 111mm hargivahega), pinnas: muld, savi, liiv, sega. hind 23.65 eur/tk. Kandevõime 1050kg. Transportimise lihtsustamiseks pakitud 8-kaupa pappkasti.

– KSF U 60×865-91 (U-kinnitus 91mm hargivahega), pinnas: muld, savi, liiv, sega hind 23.05 eur/tk. Kandevõime 1050kg. (8tk/pk)

– KSF U 60×730-91 (U-kinnitus 91mm hargivahega), pinnas: liiv hind 19.95 eur. Sobib väiksemate kasvuhoonete, treppide, kergrajatiste jms. paigaldamiseks. Kandevõime ca 550kg. (8tk/pk)

– KSF U 60×730-71 (U-kinnitus 71mm hargivahega), pinnas: liiv, kruus hind 19.95 eur.  Sobib väiksemate kasvuhoonete, treppide, kergrajatiste jms. paigaldamiseks. Kandevõime ca 550kg. (8tk/pk)

– KSF U 60×550-71 (U-kinnitus 71mm hargivahega), pinnas: liiv, kruus hind 14.95 eur. Sobib väikeste kasvuhoonete jms. ankurdamiseks (8tk/pk)


KSF U 66×1200-91 (U-kinnitus 91mm hargivahega), pinnas: liiv, muld, savi, sega.  Hind: küsi pakkumist!

KSF U 60×865-seeria prussikingaga krinnerid on tänu suurele kandevõimele (10,5kN e. ca 1050kg) laia kasutusvaldkonnaga: terrassid, puukuurid, kasvuhooned, laudteed, mänguväljakud, paadisillad jne.

Erakasutuses olevate terrasside puhul on rusikareegliks vähemalt 1 krinner 3m2 terrassi kohta: normatiivne lumekoormus on 200kg/m2, millele lisandub terrassi materjali kaal ning varu. Kui terrassile langeb lund ka maja katuselt, siis on soovitatav krinnerite kogust suurendada.

Kandva, alt ventileeritava põrandaga puukuuride planeerimisel on oluline arvestada küttepuude kaaluga: 1m3 märgi küttepuid kaalub 600-700kg/m3. Suurema küttehoidla ehitamisel võib olla ratsionaalsem kasutada suurema kandevõimega M-seeriat.

Sama kehtib tööriistakuuride jms. ehitiste kohta, kus hakatakse hoidma murutraktorist raskemat tehnikat: kui lumekoormus ja kergehitise konstruktsioon kaalub kokku ca 300kg/m2, siis lisage siia kogu vajaliku kandevõime arvutamiseks ka hoiustatava tehnika kaal.

Soovi korral tutvu kõigi U-seeria krinneritega siin

terrassi kruvivundament postid
Saadame kauba kulleriga – KULLERTEENUS alates 15.60 eur üle Eesti

Krinneri kruvivundamentide kasutusvõimalused koduses majapidamises, väikeehitiste ja ka suuremate hoonete rajamisel on väga avarad. Väiksema mõõduga kruvivaiad ei nõua paigalduseks eritehnikat ega -teadmisi ning paigaldus on kiire ja lihtne: laste mänguväljakud, kasvuhoonete vundamendid, puukuurid ja aiamajad, laudteed, trepid jne. saavad paika kiiresti, kestvalt ja minimaalsete kuludega. Nagu varasemalt mainitud, siis ka avaliku ruumi vajadusteks pakume laia mudelivalikut: Toompeal 2018.a. renoveeritud Kuberneri Aia dekoratiivsed paemüürid ja istepingid, Vastseliina linnuse rajatised, Kopli poolsaare laudteed, Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoovis asuv kaunistus Helix, Viimsi Artiumi jalakäijasillad, Kalaranna vaateplatvorm ja paljud teised avalikud ehitised on paigaldatud krinneri kruvivundamentidele.


Meie kliendid kirjutavad. Loe kasutuskogemusi siit.

Teemad: puukuuri ehitus, puukuuri ehitamine, puukuuri vundament, varjualused, katusealused, küttepuude varjualune, aiarajatised

3. Maakruvid kandekonstruktsioonidele, moodulmajadele, paadisildadele, konteineritele, ajutistele rajatistele

– KSF M 76×800–M12 hind 60.25 eur (7 pk) Kandevõime: 13,5kN e. ca 1350kg

– KSF M 76×1000–M12 (augustatud flantsiga, mille keskel M12 keere), hind 67,10 eur  Kandevõime: 16,5kN e. ca 1650kg (5 pk)

– KSF M 76×1300-M12, hind 80.75 eur (4 pk)

Sobib suurema pikkuse ja parema kandevõime (18,5kN) tõttu raskematele ehitistele, sh. väikestele moodulmajadele.

Soovi korral lae alla krinneri-M-seeria-kruvivundamentide-kataloog

Tutvu kõigi M-seeria krinneritega siin

Krinneri kruvivaiad sobivad kasutamiseks keerulistes pinnaoludes ning annavad olulist säästu nii ajalises kui finatsilises plaanis, võrrelduna traditsiooniliste lahendustega. Suure koguse kruvivundamentide paigaldamiseks on võimalus tellida spetsiaalne traktor.

Vt. Kruvivundamentide paigaldus Topu paadisilla kandekonstruktsioonile.

Krinneri kruvivundamente on võimalik paigaldada ka kivisesse pinnasesse, nagu seda on Eesti läänerannik. Paigaldust komplitseerivad maapinnas peituvad suured kivid ning ebaühtlaselt paiknevad paekihid

4. Suure kandevõimega kruvivundamendid saunade, moodulmajade, konteinerite, tugi- ja kandekonstruktsionide jms paigaldamiseks

Viimsi Artiumi jalakäijate käiguteed on rajatud KSF M 76×2100-M16 kruvivaiadele:


Enamkasutatavad keskmise ja suure kandevõimega M-seeria Krinneri kruvivundamendid:


– 
KSF M 76×2100–M16, hind 135.65 eur Kandevõime 45kN (2 pk)

– KSF M 76×1600-M16, hind 123.20 eur  Kandevõime 35kN (2 pk)

– KSF M 76×1300–M16, hind 108.15 eur Kandevõime 25kN (3 pk)

M16-seeria krinnerite pealmisest 8mm terasplaadist d=220mm kuuskantflants on varustatud M16 vindiga keskauguga ning mõeldud raskemate ehitiste rajamiseks.

Eriti suure kandejõuga on Krinneri kruvivundamentide M24-seeria mudelid vaia diameetriga 89, 114 ja 140mm. Hinnad täpsustage kontorist.

KSF M 114×2100-M24 kruvivaiadele paigaldati Kalaranna vaateplatvorm:

NB! Kui planeerite kasutada krinnereid näiteks palksauna või moodulmaja ehitamisel, täpsustage ehitusinseneri või projekteerija käest kandepunktide arv ja iga kandepunkti koormus. Selle info põhjal saame soovitada sobiva mudeli.

Kui olete projekteerija, siis allolev link Krinneri kruvivundamentide kandevõime, tõste- ja külgjõu taluvuse katsetulemustele aitab leida sobiva mudeli:

Kruvivai KRINNER kandevõimete- ja koormustabel

Krinnereid on võimalik kasutada muuhulgas ka müratõkkebarjääride rajamisel. Vaadake videot, kuidas seda tehti Šveitsis. Video siin

Allpool ajakirjas Tehnikamaailm, Kodu & ehitus 3/2014 ilmunud kruvivundamente tutvustav artikkel

Abivahendid 1000mm ja pikemate Krinneri kruvivundamentide paigaldamiseks

El. drell sobib kuni 1600mm maakruvide paigaldamiseks. Pöördemoment 3000Nm, rent 60eur/24h ja tagatissumma 2500eur. Lühemate kruvivundamentide paigaldamiseks sobib korralik raudkang, terastoru või spetsiifilistel juhtudel T-kujuline käsivõti.

Kruvivaiade paigaldusvõti

Käsivõtme rent 15eur/24h, tagatissumma 500eur.

Abivahendi tagastamisel arvestatakse rendisumma tagatissummast maha.

Krinnereid on võimalik maasse keerata ka väiketraktori maapuuriagregaadiga, nii vertikaalselt kui kaldus: vt. videot siit Meilt saate rentida vajaliku adapteri.

Täpsemalt loe kruvivundament Krinner paigaldusvõimaluste kohta siit.

Kui olete kruvivundamente kasutanud ja teil on ootamatuid, huvitavaid või kasulikke kogemusi, mida soovite teiste kasutajatega jagada, ootame materjale emailile info@alderman.ee märksõnaga “kruvivundament Krinner: kasutajakogemus”. Avaldame parimad lood ning fotod meie kodulehel ja võimalik, et ka ajakirjanduses 

Spetsiifilisemat infot ja rohkem tehnilisi detaile leiate kodulehelt www.krinner.ee

Seal on võimalus alla laadida erinevate kruvivundamentide tehnilisi parameetreid, jooniseid, vaadata valminud projektide pilte ning saada muud vajalikku infot ja häid mõtteid krinnerite kasutamiseks.

Seotud teemad: montaažiplaadiga kruvivundament prussikingaga, kruvivai vundament, kruvivaiade müük, terrassi kruvivaiad terrassile, maakruvi, keeratav reguleeritav postijalg, postijalad, jalg aiapostile, terasvai, terrassivai, metallist terrassi vaiad, postvundament, kuumtsingitud kruvivundamendi postid, pikendatavad vundamendikruvid, pinnasekruvi, vaivundament, keeratavad vundamendi vaiad, puuriida tugipostijalg, kruvivaia puur

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×