fbpx
sepised

5-aastane garantii väravaautomaatika isepaigaldajatele

Meie jaoks on väga oluline tagada meie klientidele mitte ainult parima hinna/omaduste/kvaliteedi suhtega tooted, vaid ka nende pikk ja muretu kasutusiga. Alates 2012.a. pakume Aldermani-poolse paigalduse korral väravatele ja automaatika valitud mudelitele 10-aastast garantiid. Nüüd astume sammu edasi ja pakume alates 2015.a. samadele automaatika mudelitele ka isepaigalduse puhul tavapärase 2-aastase garantii asemel 5-aastast garantiid: eelduseks on vaid nõuetekohaselt teostatud paigaldus, mille Aldermani meister üle kontrollib. Selline garantii kehtib järgmistele tiibväravaautomaatika mudelitele: AW300 Kit, AW400 Kit, AW400Fix Kit, AW500 Kit

ja alljärgnevatele liugväravaautomaatika mudelitele: AS500 Kit, AS800 Kit, AS1500 Kit.

Garantii pikendamine toimub järgnevatel tingimustel:

1. hiljemalt 3 kuu jooksul pärast automaatika nõuetekohast paigaldamist tellite Aldermanist meistri, kes tuleb kohale ja kontrollib üle

* tiibväravaajamite nõuetekohase paigalduse, jõuõlad ja sujuva töötamise või

* liugvärava takistusteta liikumise, ajami hambumise ning kinnitused,

* veojõu jm. kontrolleri seadistused,

* vaatab visuaalselt üle kaabelduse seisukorra,

* turvakiirte paigutuse ja funktsioneerimise

ning koostab ülevaatuse kohta akti. Aktis märgib ta ära ka leitud puudused ja annab kliendile lisaks konsultatsiooni väravaautomaatika hoolduse ning kasutamise osas, kui viimane seda soovib. Samuti on võimalik kokku leppida leitud puuduste kõrvaldamise osas Aldermani meistri poolt. (Puuduste kiire kõrvaldamine on väga oluline nii kasutaja turvalisuse kui ka automaatika pika ja muretu kasutusea seisukohalt.)

2. pärast meistri külastust ja leitud puuduste kõrvaldamist esimesel võimalusel, aga hiljemalt 2 nädala jooksul, pikeneb eeltoodud väravaautomaatika mudeli garantii automaatselt 1 aasta võrra.  Garantii pikenemise eelduseks on tähtaegselt tasutud arve(d). Järgmine profülaktiline kontroll toimub enne aasta möödumist eelmisest ülevaatusest. Kordub sama protseduur, mis eelnevalt kirjeldatud, ning garantii pikeneb eeltoodud tingimusi järgides jällegi järgmiseks aastaks, kuni täitub 5 aastat ostukuupäevast. Meistri külastuse käigus võib klient soovi korral tellida ka automaatika ja/või väravate hoolduse või teostada need ise vastavalt meistri näpunäidetele.

3. eeltoodud garantiipikendust saavad kasutada eraisikutest tellijad-kasutajad, kes ei kasuta väravaautomaatikat kommertsotstarbel.

Garantii alla ei kuulu toodete ebaõigest või hoolimatust kasutamisest, mittenõuetekohasest paigaldusest ja agressiivsest keskkonnamõjust tekkinud kahju. Näiteks ala- või ülepingekahjud, otsasõidud mootorsõidukiga, koerte urineerimisest põhjustatud lühised mähises jms juhtumid, mis on garantiitingimustes välistatud.

Tutvu hinnakirjaga ning telli garantiipikenduse väljakutse siit.

Alderman reserveerib õiguse käesolevaid garantiitingimusi muuta ja täiendada eelnevalt ette teatamata.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×