fbpx
aiad varavad aiamoodul

Väljakutsete hinnakiri

ALDERMAN TEOSTAB ERINEVAT LIIKI VÄLJAKUTSEID

Väravaautomaatika rike

1. Rikkeväljakutsed, sh. teiste ettevõtete poolt paigaldatud tiib- ja liugväravate ning automaatika rikete kõrvaldamiseks. Rikkeväljakutse puhul palume olukorda võimalikult täpselt kirjeldada (milline mudel, mis juhtus, millised on sümptomid jne. ) ning saata võimalusel ka illustreeriv foto. See võimaldab tehnikul väljakutseks paremini valmistuda ning rike ladusamalt kõrvaldada.

Remont

2. Hooldusväljakutsed – tõkkepuude, garaaziuste, tiib- ja liugväravate ning automaatika profülaktiliseks hoolduseks. Lepingulised hoolduse tellijad saavad allolevatest väljakutsete ja töötunni hindadest 5% soodustust.

Hooldus

3. Garantiipikenduse väljakutsed – kliendid, kes on tellinud Aldermanist värava ja tiib- või liugautomaatika valitud mudeli koos paigaldusega, saavad pikendada toodete garantiid kuni 10 aastani (alates 01.11.2020 12 aastani). Täpsemalt loe siit. Samuti saavad väravaautomaatika isepaigaldajad pikendada mitmete tiib- ja liugväravaautomaatika mudelite garantiid 5 aastani. Tingimused siin. Toodete garantii pikendamiseks ongi antud väljakutse tellimine vajalik: meister tuleb kohale ja kontrollib Aldermani või kliendi enda poolt paigaldatud väravaautomaatika üle, Aldermani poolt paigaldatud väravate puhul kontrollib ka nende liikumist ja vajadusel lepib kliendiga kokku hoolduse tegemise.

Konsultatsioon

4. Konsultatsiooniväljakutsed – väljakutse võite tellida ka konsultatsiooni saamiseks enne aedade, piirete, väravate või automaatika tellimist, samuti olemasoleva värava/automaatika väljavahetamiseks. Sellisel juhul tuleb kohale tehnik või projektijuht, kellega saate tehnilised lahendused kohapeal detailselt läbi arutada ning valida parima võimaliku lahenduse. Juhul kui tellite hiljem töö Aldermanist, arvestame 1h konsultatsiooni tasu tellimuse summast maha (kehtib tellimustest alates 2500EUR). Seega enam kui 2500EUR tellimuse vormistamise korral on 1h konsultatsiooni koos väljakutsega Tallinna piires asuval objektil tasuta.

Tavaväljakutsele tulevad tehnikud vastavalt üldisele tööde järjekorrale, kiirväljakutsele väljaspool üldist järjekorda esimesel võimalusel.

Väljakutse registreerimiseks palume täita allolev Väljakutse taotlus. Juhul kui te ei lepinguline klient, saate pärast taotluse saatmist tellimuse kinnituse/ettemaksuarve. Pärast arve laekumist tellimus registreeritakse ning läheb tööde järjekorda. Lepingulistel klientidel palume märkida Lisainfo lahtrisse lepingu number ning arve saadetakse pärast töö teostamist.

Väljakutse taotlus

Väljakutsete hinnad tööpäeviti (E-R 09-17.00)

 • Väravapuldi kodeerimine Tallinnas 78.- (65+km) (Lisainfoks: enamus meie poolt müüdavaid automaatika originaalpulte on kontoris kodeeritavad, st. ei vaja objektil kodeerimist)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont Tallinnas kestvusega kuni 1h 138.- (115+km)
 •  Väravapuldi kodeerimine Viimsis  90.- (75+km)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont Viimsis kestvusega kuni 1h 144.-(125+km)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont kestvusega kuni 1h mujal Eestis 138.- (115+km) + transpordi maksumus väljaspool Tallinna.
 • Värava, garaaziukse või väravaautomaatika standardhooldus 66.-/h (55+km/h)/tk, sisaldab määrdematerjali. Lisandub väljakutse maksumus.
 • Remonttöö tund 66.- (55+km)
 • Transport linnast väljas: 01.20EUR/km (1,0eur+km/km)

Avariiväljakutsed väljaspool tööaega (E-R 07-09.00, 17-22.00, L 10-15.00) ning kiirväljakutsed (tööpäeviti väljaspool üldist järjekorda)

 • Väljakutse+rikke defekteerimine/kõrvaldamine kuni 1h Tallinnas 192.- (160+km), Viimsis 210.- (175+km) Mujal lisandub transpordi maksumus
 • Remonttöö tund 96.- (80+km)
 • Transport linnast väljas: 1.80/km (1.50+km/km)

Avariiolukordade ennetamiseks soovitame tellida regulaarselt profülaktilise ülevaatuse ja vajadusel hoolduse.

Talvetingimustes lisandub välitöödele külmakoefitsient 1,5 alates tuulekülmast -10C. Tuulekülma arveldame pärast väljakutse teostamist kui ilmaolud on vastavad.

Pärast väljakutsevormi täitmist saadame tellimuse kinnituse. Tellimus jõustub ning töö läheb järjekorda pärast tellimuse kinnitusel oleva summa laekumist. Seega juhul kui olete väljakutsevormi täitnud, kuid soovite mingil põhjusel väljakutset annulleerida, piisab tellimuse kinnituse tasumata jätmisest.

Hinnad sisaldavad käibemaksu ja kehtivad alates 01.11.2021. Alderman jätab endale õiguse korrigeerida hindu ette teatamata.

Automaatväravate turvalisuse mõõdistamine

Vastavalt EU-nõuetele on automaatsete väravate puhul normeeritud värava takistusega kokkupõrkamise hetkel lubatud maksimaalse muljumisjõu lühiajaline piirmäär (400N, maksimaalse kestvusega 750ms) ning surujõu pikaajaline piirmäär (150N).

Kas teie värav on lastele ja väikeloomadele turvaline? Teostame spetsiaalse kalibreeritud dünamomeetriga värava kokkupõrke- ja surujõudude mõõdistamist. Hind Tallinna piires 90EUR, väljaspool Tallinna lisandub transporditasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Turvalisusnõuete kohta loe rohkem siit.

  Alderman soovitab

  ×