fbpx
metallaed sepisaed

Puitaiad, puitaia ehitus

Puitaiad ja piirded valmistatakse vastavalt kliendi soovile kas hööveldatud või peensaetud puitlippidest, sobiva kuju ja viimistlusega.

Peensaetud laudisaiast võib pinnu näppu saada, kuid värv või pinoteks püsib hästi peal. Höövellaudisest piire on kena ja sile, kuid värv ei nakku sileda pinnaga nii hästi kui karedaga ja ülevärvimine tuleb ilmselt võtta ette varem. Puitlippaed vajab kena välimuse säilitamiseks ülevärvimist iga 3-7 aasta tagant, sõltuvalt materjalist ning asukohast.

Vali endale sobiva laudiskattega puitaed

Puitaed võib olla ühekordse või kahekordse laudiskattega, laudise paigutuse viis on enamasti  vertikaalne või horisontaalne. Vahel ka diagonaalne või erikujuline.

Suurimat privaatsust pakub tihe ühekordne või kahekordne laudiskate. Selline puitpiire püüab ka enim tuult ning lumetormide aegu tekivad aia taha suured hanged.

Puitaiad ja piirded | Puidust piirdeaiad

Hõre horisontaallaudisaed on eelistatud uuselamurajoonides – ehituskulud on taskukohased ja piire pakub piisavalt privaatsust.

Seotud tooted : horisontaalne puitaed ja väravad, jalgvärav ja puitaed, aedade ehitamine, puitaedade ehitus, puitaia ehitamine, aiaparandus, lippaed, lippidest aed, lippaia postid, horisontaalsed puitaiad, aiapostid | aiapostijalad

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×