fbpx
metallaed sepisaed

Rippväravad

Rippväravate eeliseks on eriti vähene ruumivajadus: väravad riputatakse ülemises juhtsiinis liikuvatele rullikutele ning nad vajavad küljeruumi, mis vastab väravalehe laiusele.

Põhimõtteliselt on tegemist samasuguse tööprintsiibiga nagu kaubanduskeskuste sissepääsude liugustel selle vahega, et väravate mõõdud võivad olla uste omast oluliselt suuremad.

Juuresolevatel fotodel on Espoon siunauskappeli 2-poolsed rippväravad, millest mahub vajadusel läbi ka rekka. Rippväravad eraldavad sisehoovi parklast ning pakuvad privaatsust kõrvaliste pilkude eest.

Mida rippvärava tellimisel silmas pidada?

Rippväravate puhul on oluline arvestada, et ülemine juhtsiin piirab vaba ava kõrgust ja seetõttu tuleb see projekteerimisfaasis tõsta sobivale kõrgusele.

Rippväravad sobivad kasutada kütteta tootmis- ja laohoonetel, kus väravad ei pea olema õhutihedad ning samuti on võimalik neid varustada väravaautomaatikaga.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×