fbpx
sepised

Sepised, sepiselemendid maaletoojalt: 20 000+ sepisdetaili

Meil on laos Eesti parim valik sepiselemente ja mida pole, saate tellida. Meie kontoris näete oma silmaga suurt valikut sepisrosette, odaotsi, S- ja C-elemente, rõdu- ja trepipiirdepulkasid, kuule, lehti jne. jne. Samuti leiate meie juures inspiratsiooni saamiseks enam kui 20 erinevas stiilis rõdupiirdenäidist ja saate sirvida Arteferro rikkalikke katalooge.

Pakume teile Arteferro kui Euroopa suurima sepiselementide tootja traditsioonilisi ning modernse kujundusega sepiseid ja sepiselemente, millest saab valmistada kordumatud piirded romantilistele maamajadele, vanadele mõisatele, väärikatele villadele või ka avalikku ruumi.

sepised metallaiad sepisaiad varavaatuomaatika sepiste muuk

Sajandeid on sepiseid värvitud käsitsi, pintsliga, ja ka tänapäeval, kui vähegi võimalust,  ärge “konserveerige” kauneid sepiseid moodsa kuumtsingi või paksu pulbervärvikihi alla, mis jätab neist võltsi ja plastise mulje, vaid kasutage sepiste ilu väljatoomiseks julgelt vedelvärve, nagu vanadel headel aegadel. Mõni väike roostetäpp pigem lisab asjale väärtust ning antiiksuse hõngu.

sepised metallaiad aiamoodulid rodupiirded sepiste muuk

Meie toodetud eksklusiivsetel aedadel ja väravatel, piiretel ja käsipuudel leiate kindlasti ka mõne meistri sõrmejälje või pintslitõmbe, nagu vanasti. Iga ehe pintslitõmme lisab sepisele väärtust – käsitöö on tõusnud igava ja üheülbalise masstoodangu kõrval üha enam hinda. Ainulaadse kujundusega, autentsete sepiste ja sepiselementidega rikastatud aiad, trepi- ja rõdupiirded, tiibväravad ja liugväravad loovad eramust väärtusliku ja eksklusiivse mulje. Sise- ja ka välitingimustes on omal kohal erinevad efektvärvid mõne erilise detaili rõhutamiseks. Isegi vähesed sepisdetailid annavad aiale ja väravale palju juurde: piisab, kui lisada mõni rosett ja sobivas stiilis odaotsad, kui piire või sissesõiduvärav omandab hoopis soliidsema ja kordumatu ilme. Kusjuures Aldermani poolt pakutavad sepised on vaatamata oma eksklusiivsele välimusele väga soodsa hinnaga – näiteks kõrvalolev  kaunis itaalia meistrite valmistatud 50cm diameetriga sepisrosett maksab ainult veidi üle 100 eur.

Paljud kliendid on hakanud hindama sepiseid mitte ainult ajaloolises kontekstis, vaid ka klassikaliste ja isegi modernsete ehitiste interjööris – sepistel on suur kujunduslik väärtus ja kordumatu omapära. Sepised sobivad imehästi nii vanade, ajaloohõnguliste ehitiste juurde, kui ka uutele elamutele, kus ehitusmaterjalina on kasutatud palju kivi, või puitmajade konteksti, kus raudelement paneb i- le tabava punkti. Oma igikauni ja kordumatu välimuse tõttu on sepisdetailid hinnalised ja ainulaadsed kujunduselemendid, mille väärtus ajas kasvab.

Aldermani tootevalikus on enam kui 20 000 erinevat itaalia meistrite valmistatud sepist ja sepiselementi, millest kokku pandavate sepistoodete disainile seab piiri vaid kujutlusvõime.

Meil on Eesti parim laoseis erinevatest rosettidest, käbidest, C- ja S-sepiselementidest, odaotsadest, käsipuuprofiilidest, trepipulkadest ja paljudest teistest sepisdetailidest, millest saab luua kordumatu mustri ja disainiga sepispiirdeid, sepisaedu ja sepisväravaid, aknatrelle ja veel palju muudki. Kiireloomulise vajaduse korral täidame ka kiirtellimusi ning pakume teistele sepispiirete ja -väravate tootjatele sepisdetaile väga soodsa hulgihinnaga. Paljud meie kliendid on avastanud, et meilt sepiseid tellida on odavam kui neid ise toota.

sepised metallaiad pergolad rodupiirded trepipiirded sepiste muuk
sepised metallaiad rodupiirded trepipiirded sepiste muuk
sepised metallaiad varavad rodupiirded trepipiirded sepiste muuk

Sepistest saab luua nii modernse kui klassikalise hoone juurde sobivaid elemente – pergolaid, lipumastialuseid, aiaskulptuure ja -kaunistusi, varjualuseid ja mõistagi, lugematutes kombinatsioonides aedu, väravaid, rõdu- ja trepipiirdeid, prantsuse rõdusid jne. jne.

Piiriks on vaid fantaasia…

sepised metallaiad rodupiirded trepipiirded sepiste muuk
sepised sepistatud lipumast sepiste muuk

Valik sepisdetailidest

Allpool populaarsemate sepiselementie valik.
Kui soovite täpsemat infot sepiste laoseisust ja/ või hindadest, täpsustage artiklite numbrid ja kogused ning küsige hinda või tulge meie kontorisse ise vaatama ja valima.

Veel rohkem sepistooteid leiate Ind.i.a kodulehelt: arteferro.com

Patenteeritud disainiga sepispiirete täitepulgad, metallist käsipuud, sepispaneelid ART GD

Sepispiirete täitepulgad, otsapostid

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×