fbpx
metallaed sepisaed

Metallaiad, sepisaiad, puitaiad

Alderman on valmistanud alates eelmise sajandi lõpukümnendist üle 1000 unikaalse aia, piirde ja värava kordumatu “rätsepatööna”.

Meie tooted on unikaalsed, sest loome igale tellijale personaalse lahenduse. Meile meeldivad erilahendused ja erinevad lahendused, mis annavad “särtsu” argipäeva ning on ehteks meie elukeskkonnale, nagu need sepisliblikad maalilisse vaatesse avaneval prantsuse piirdel või sepislilled käsitsi laotud maakivist postide vahele paigaldatud väravatel:

metallpiirded rodupiirded
varavad metallaiad sepisaiad

Sepiselemendid odaotsad, rosetid, erinevad kaunistused – lisavad isegi väikestes kogustes metallaiale stiili ja väärikust. Seejuures tasub märkida, et sepiselemendid ei olegi erinevalt üldlevinud arvamusest väga kallid, kuid annavad oluliselt juurde aiapiirete üldmuljele. Puitaed pakub privaatsust – varjab hoovi uudishimulike silmade eest, kuid nõuab vastukaaluks enam hoolt ning tähelepanu.

Meie eesmärk on luua ajas kestvaid ning järeltulevatele põlvedele silmailu pakkuvaid lahendusi. Ei saa jätta märkimata, et paljude tootjate väliselt sarnased “sepisaiad” võivad aga olla üllatavalt erinevate omadustega: väliselt toekad aiapiirded võivad olla valmistatud õhukesest 1-2mm paksusest plekist, mis petab silma esialgu ära, kuid millele ei tasu pikka iga loota. Selline lahendus sobib vaid ajutiseks kasutamiseks.

Mida tähele panna, et valida ootustele vastav toode?

Klassifitseerisime aiad-väravad ja piirded kümnesse klassi, et muuta valiku tegemine lihtsamaks. Lugege edasi siit.

Kui soovite tõeliselt ilusat, kordumatut ja eksklusiivset lahendust, on teie käsutuses

Enam kui 30 000 sepisdetaili

Kui kaldute otsustama erilahendusena valmiva metall- või sepisaia kasuks ja tahate värskeid ning huvitavaid mõtteid koguda, vaadake valminud lahendusi siin.

Odaotsi ja rosette saab kõikide mudelite puhul asendada erinevate mudelitega- tutvuge Aldermani poolt pakutava enam kui 30 000 sepisdetailiga siin.

Aiaelementidele lisaks telli jalgvärav, tiibvärav, metallist aiapostid või kivipostid.

Aiaelementide juurde saate tellida ka sobivas stiilis jalgvärava, tiibvärava või liugvärava ning metallpostid või kivipostid – vt. lähemat siin.

Enne aedade tellimist tule Aldermani kontorisse konsultatsioonile

Alati tasub tulla Aldermani kontorisse, sirvida aiapiirete ja sepiste kataloogi ning pidada aru meistriga – kindlasti leiame ilusa,  originaalse ja taskukohase lahenduse.

Aiad valmistame põhimõttel “vundamendist valgustini”, s.t. laome ka kivimüüritise ja postid ning monteerime kliendi poolt valitud valgustid. Aiaelementide täidiseks tellitakse küllalt sageli laudist, mis varjab hästi tuult ning tagab piisava privaatsuse. Varbtäidis on samas märksa dekoratiivsem ning kestvam, kuid ka kallim. Valik sõltub sellest, mida klient taotleb.

Itaalia stiilis valmisaiad ja suurem valik metall- ja sepisaedu

Aldermani tootekataloogis on inspiratsiooniks välja pakkuda mitmeid lihtsamaid ja keerukamaid aiaelementide variante. Võime neid kohandada vastavalt teie soovidele materjalide, mõõtude ja disaini osas või töötame välja täiesti uudse, teile sobiva disaini. On ka ilusaid ja soodsa hinnaga itaalia stiilis valmisaedu. Vaata siit.

Suurem valik metall- ja sepisaedu siin.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×