fbpx
tiibvarav-tiibvaravad

Väravad

Liugväravad. Tiibväravad. Jalgväravad

Aldermani väravad – erilised väravad erilistele klientidele:

1. rätsepatööna valmistatud, personaalsete mõõtudega ja eksklusiivse disainiga – vastavalt iga tellija erisoovidele.

2. ainulaadse, kuni 10-aastase garantiiga (alates 01.11.2020. kuni 12-aastase garantiiga), mida ei paku ükski teine tootja.


3. enam kui 25 tegevusaasta jooksul talletunud kogemuste järgi valmistatud ning eriti tugeva konstruktsiooniga.


4. kaetud korrosioonikindlate laevavärvidega, millel on iseparaneva pinnakatte omadused.

Eesti ja Euroopa turul pakutakse väga erinevate omadustega aedu ja väravaid. Odavaimad on õhukesest plekist (aga väljast viisaka välimusega), kallima otsa tööd valmivad autentse käsitööna kogenud meistrite hoole all. Ja lisaks suur hulk erineva keerukusastmega variante nende vahel.

Metall- ja sepisaedade ning -väravate klassifikatsioon

Euroopas ja Aasias on sadu aedade ja väravate tootjaid, kes on orienteeritud erinevatele kliendigruppidele: on soodsamaid ja ajale vastupidavamaid lahendusi, erineva valmistamismetoodika ja disainiga tooteid, mille hinnad võivad erineda mitte kordades, vaid kümnetes kordades. Mis on nende erinevuse taga?

Avaldame siinkohal 10-astmelise klassifikatsiooni, et aidata teil saada selgust erinevate toodete virr-varris ja teha enda jaoks sobivaim valik: vaadake, milliseid variante on võimalik osta kaubandusvõrgust, milliseid valmistatakse rätsepatööna ja mis neil vahet, siin

Väravad jagunevad vastavalt avanemispritsiibi järgi:

  • tiibväravad, mis pöörduvad hingedel ning vajavad pöörderuumi
  • liugväravad, mis sõidavad rullikutel küljele ja vajavad ava laiusest ca 1,3 korda laiemat küljeruumi
  • rippväravad, mis riputatakse ja liiguvad ülemisel juhtsiinil ning on kõige ruumisäästlikum väravatüüp.
  • lõõtsväravad ehk voldikväravad on tiibväravate erilahendus, kus lai väravatiib on jaotatud kaheks kokkuklapitavaks osaks. See säästab värava pöörderuumi 50% ja sobib kitsastesse oludesse, kus tavalistele tiib- ja liugväravatele ruumi ei jätku. Eriline mehhanism tagab väravatiibade omavahelise sünkroonse liikumise.

Igal väravatüübil on omad eelised ja kõiki neid saab varustada väravaautomaatikaga.

Seotud tooted: aiaväravad, aiavärava paigaldus, väravad ja aiad, piirdeaiad, väravatarvikud, väravapostid, autoväravad, lükandväravad

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×