fbpx
metallaed sepisaed

Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: jaanuar 2019.

Meie firma Aldermani Metall OÜ tegutseb https://alderman.ee. See leht teavitab teid meie eeskirjadest, mis puudutavad saidi kasutajatelt saadud isikuandmete kogumist, kasutamist ja avalikustamist. Me kasutame teie isiklikke andmeid ainult saidi pakkumiseks ja täiustamiseks. Saidi kasutamisel nõustute teabe kogumisega ja kasutamisega vastavalt sellele poliitikale.

Teabe kogumine ja kasutamine

Meie veebilehe kasutamisel võime paluda, et esitaksite meile teatud isikut tuvastava teabe, mida saab kasutada teie kontakteerumiseks või tuvastamiseks. Isikule tuvastatav teave võib sisaldada, kuid mitte ainult, teie nime („Isikuandmed”).

Logiandmed

Nagu paljud saidi operaatorid, kogume teavet, mida teie brauser saadab, kui külastate meie saiti („Logiandmed”). See logiandmed võivad sisaldada teavet, näiteks teie arvuti Interneti-protokolli (IP) aadressi, brauseri tüüpi, brauseri versiooni, meie veebilehe lehti, mida külastate, külastuse aega ja kuupäeva, nendel lehekülgedel kulutatud aega ja muud statistika. Lisaks võime kasutada selliseid kolmandate isikute teenuseid nagu Google Analytics, mis seda koguvad, jälgivad ja analüüsivad.

Küpsised

Küpsised on väikese andmemahtuga failid, mis võivad sisaldada anonüümset unikaalset identifikaatorit. Küpsised saadetakse teie veebilehele veebisaidilt ja salvestatakse teie arvuti kõvakettale. Nagu paljud saidid, kasutame teabe kogumiseks „küpsiseid”. Te saate oma brauserile anda juhiseid keelduda kõikidest küpsistest või näidata, millal küpsis on saadetud. Kui aga küpsiseid ei aktsepteeri, siis ei pruugi teil olla võimalik kasutada meie saidi mõningaid osi.

Turvalisus

Teie isikuandmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et Interneti kaudu edastamise või elektroonilise salvestamise meetod ei ole 100% turvaline. Kuigi me püüame kasutada oma isiklike andmete kaitsmiseks kaubanduslikult vastuvõetavaid vahendeid, ei saa me tagada selle absoluutset turvalisust.

Selle privaatsuspoliitika muudatused

See privaatsuspoliitika kehtib alates (lisamise kuupäevast) ja jääb kehtima, välja arvatud seoses muudatustega selle sätetes tulevikus, mis jõustuvad kohe pärast selle lehe postitamist. Me jätame endale õiguse oma privaatsuspoliitikat igal ajal uuendada või muuta ja seda privaatsuspoliitikat tuleb regulaarselt kontrollida. Teenuse jätkuv kasutamine pärast selle privaatsuspoliitika muudatuste postitamist sellel lehel kujutab endast teie kinnitust muudatustele ja teie nõusolekut järgida muudetud privaatsuspoliitikat. Kui me muudame selles privaatsuspoliitikas olulisi muudatusi, teatame teile kas meile antud e-posti aadressi või pannes olulise teate meie veebisaidile.

Võta meiega ühendust

Kui teil on selle privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke meiega ühendust.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×