fbpx
sepised

Garantii

Alderman pakub erinevaid garantiisid, et oleksite kindlad: meilt saate parima toote, mida selle raha eest on võimalik saada.

  1. isepaigaldajad saavad tiib- ja liugväravaautomaatika premium-mudelitele 5-aastase garantii. Täpsemalt lugege siit.
  2. tellides meilt värava ja automaatika premium-mudeli komplektselt koos paigaldusega, saate kuni 12-aastase garantii. Tingimuste kohta lugege siit.
  3. kui ostate standardtoote, mis pikaajaliste garantiide alla ei kuulu, siis saate hinnagarantii: see tagab, et saate selle toote parima hinnaga. Kui leiate 2 nädala jooksul pärast ostu sooritamist sama või isegi mõne teise, aga võrdväärsete parameetritega toote mõne eesti müüja juurest odavama hinnaga, maksame hinnavahe tagasi. Ainuke tingimus, et toode peab olema vabamüügis ilma piiranguteta, st. kõigile huvilistele koheselt kättesaadav.

Hinnagarantii kehtib toodetele, mille juures on vastav märge.

4. Alderman valmistab ja paigaldab kolmes hinnakategoorias liugväravaid: Alderman Light (AL), Alderman Classic (AC) ja Alderman Premium (AP).

  • AL on kerge konstruktsiooniga, sobides võrk, kergpaneel- ja kerge laudiskattega väravaks ava laiusega kuni 5m. Garantii erakasutuses 3 aastat, kommertskasutuses 2 aastat.
  • AC on klassikalise tugeva konstruktsiooniga liugvärav ava laiusega kuni 8m. Garantii erakasutuses 6, kommertskasutuses 3 aastat.
  • AP puhul kasutame parimaid materjale ja eelnevate aastakümnete kogemuste najal välja töötatud kõige töökindlamaid lahendusi. Garantii erakasutuses 12 ja kommertskasutuses 6 aastat.

Eelnimetatud garantiid kehtivad Aldermani paigalduse korral. Värav võib olla avatav käsitsi või varustatud Aldermani poolt paigaldatud automaatikaga. Garantii kehtimiseks vajaliku profülaktilise ülevaatuse sagedus lepitakse hoolduslepingus kokku personaalselt, sõltuvalt värava kasutamise sagedusest ja iseärasustest.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×