fbpx
metallaed sepisaed

Krinneri võltsingud

Ka meie turule on jõudnud Krinneri kruvivundamentide võltsingud.

Kuidas eristada originaali võltsingust?

kruvivai krinner-ja-voltsing

1. Erinev väliskuju ja pinnatöötlus. Kõrvaloleva foto paremal pool on originaal, vasakul – koopia.

Nagu fotolt näha, on originaali pind ühtlaselt sile ja ilma konarusteta, mis lihtsustab kruvi maasse keeramist. Samuti on originaali pinnakate ühtlaselt kena ja läikiv, vindiosa pikem, mis tagab suurema kandevõime, ning korpus nooljama kujuga, mis võimaldab krinnerit lihtsamalt maasse keerata.

2. Originaalkrinneri sildil on tootja kontaktandmete juures emaili aadress service@krinner.com ja veebisaidi aadresswww.krinner.com. Võltsingutel võib olla küll sama tootja aadress, kuid tootjast erinevad emaili- ja kodulehe aadressid, mis juhatavad veebisaitidele, kust saab osta mitteoriginaale.

3. Krinneri tehas ei kasuta tootekleebistel hologramme. Krinneri originaalil on aga kruvi korpusele keevitatud toote ID-kood, nagu näha kõrvaloleval fotol. ID kood ei hävine pinnases – erinevalt hologrammist – ning säilib tuvastatavana kogu kruvi eluaja.

Krinneri toodete ametlikud edasimüüjad on välja toodud tootja kodulehel ning toodete müügihinnad on ühtsed üle Euroopa.

Võltsingut ostes võite säästa veidi raha, kuid te ei saa kunagi olla kindlad toote tugevuses, vastupidavuses ega kestvuses.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×