fbpx
metallaed sepisaed

Krinneri võltsingud

Ka meie turule on jõudnud Krinneri kruvivundamentide võltsingud, mis sarnanevad väliselt originaalidega, kuid müüakse soodsama hinnaga. Vaatamata sellele, et Krinner on viimasel ajal alandanud kruvivaiade väljamüügihindu 10 aasta tagusele tasemele.

Mitmete enamkasutatavate mudelite hinnad on langenud kuni 30%, ning toodete müügihinnad on ühtsed üle Euroopa. Krinneri enamkasutatavate kruvivaiade ametlikke müügihindu koos Saksamaa 19% käibemaksuga saate vaadata siit: https://www.krinnerscrews.io/

Väiksed erinevused lõpphinnas tulenevad käibemaksu määrade erinevusest erinevates riikides ja transpordikuludest. Olge hoiatatud: kui kusagil pakutakse mõnda Krinneri nime all müüdavat mudelit soodsamalt kui tehase hind, on alust kahtlustada teadmata päritoluga kaupa ja oleme selliste vihjete eest tänulikud.

Kuidas eristada originaali võltsingust – milles seisneb väline erinevus?

kruvivai krinner-ja-voltsing

1. Väliskuju ja pinnatöötlus. Kõrvaloleva foto paremal pool on originaal, vasakul – koopia. Nagu fotolt näha, on originaali pind ühtlaselt sile ja ilma konarusteta, mis lihtsustab kruvi maasse keeramist. Samuti on originaali pinnakate ühtlaselt kena ja läikiv, vindiosa pikem, mis tagab suurema kandevõime, ning korpus noolja kujuga, mis võimaldab krinnerit lihtsamalt maasse keerata.

2. Originaalkrinneri silt: sildil on tootja kontaktandmete juures emaili aadress service@krinner.com ja veebisaidi aadress www.krinner.io. Võltsingutel võib olla küll sama tootja aadress, kuid tootjast erinevad emaili- ja kodulehe aadressid, mis juhatavad veebisaitidele, kust saab osta mitteoriginaale.

3. Võltsturvaelemendid. Krinneri tehas ei kasuta tootekleebistel hologramme ega teisi võltsturvalisust sisendavaid elemente. Küll aga on asjakohane vaadata üle kruvivaia tipu teravik: krinneri toodetel on see spetsiifilise lapiku kujuga, mis töötab puurina ja lihtsustab kruvivaiade maasse keeramist rasketes oludes.

Võltsingut ostes võite säästa veidi raha, kuid te ei saa kunagi olla kindlad toote tugevuses, vastupidavuses ega kestvuses. Hilisem ümbertegemine võib olla kordades kulukam kui esialgne “sääst”.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×