fbpx
metallaed sepisaed

Metallaiad-sepisaiad

Metallaiad, sepisaiad ja sepiselementidega väärtustatud aiapiirded valmivad Aldermanis “rätsepatööna”. Tasub märkida, et sepiselemendid ei olegi erinevalt üldlevinud arvamusest väga kallid, kuid annavad oluliselt juurde piirete üldmuljele.

Kui soovite “midagi lihtsamat”, saame samuti abiks olla: väga huvitavaid kompositsioone saab luua ka erinevate mõõtudega terastorust. Piirdeaed ei pea olema igav ega hall “harju keskmine” – huvitavaid nüansse lisab ka lihtsate kujundite loomine tavalisest ribaterasest.

Omamoodi võlu peitub ka lihtsas ja askeetlikus, perfektselt teostatud klassikalises kivipostide ja toru-või varbtäitega terasest aiapiirdes, nagu näha ülaloleval fotol.

Eksklusiivsust lisavad kenad harjatud terasest valgustid, mis muudavad piirdeaia õhtuhämaruses ja ööpimeduses eriti atraktiivseks.

Kvaliteetsed metallaiad-sepisaiad ja väravad

Maapinna väikeste languste korral on lihtsam paigaldada aiaelemendid astmeliselt, järskude  tõusude korral on võimalik valmistada aiaelement sobiva tõusunurgaga, nõnda et metallaed järgib täpselt maapinna kallet.

Alloleval fotol on aiapiirde alumine pool tihedam – seda mitte ainult ilu, vaid ka praktilistel kaalutlustel: tihedast aiast ei roni väiksed koerad läbi. Järskudel tõusudel järgib aiapiire pinnase profiili, et aia ja maapinna vahele ei jääks suurt pilu.

Metallaedu on võimalik tsinkida, kuid kvaliteetse värvkattega hoolikalt kaetud pinnad peavad tavatingimustes ilma roostetamata vastu aastaid. Nii või teisti sadestub atmosfääris lenduv tolm ja saaste piirete metallpindadele ning vajab aeg-ajalt mahapesemist või ülevärvimist. Metallpiirete ülevärvimine võib osutuda isegi mugavamaks ja tõhusamaks kui kemikaalidega pesemine. Pestud pind ei näe välja nõnda värske kui äsja ülevärvitud metallaed. Ning tänapäeval leidub väga tõhusaid värve, mida võib kanda otse roostes aiale. Metallpiirete ja sepisaedade pinnakatte osas pakume kolme erinevat varianti: tsink + pulbervärv, tsink+vedelvärv ning korrosioonitõkestav krunt + vedelvärv. Ülevaade erinevate pinnakatete plussidest-miinustest siin.

Alderman teostab metallaedade täislahendusi

Aiad valmistame põhimõttel “vundamendist valgustini”, s.t. laome ka kivimüüritise ja postid ning monteerime kliendi poolt valitud valgustid. Aiaelementide täidiseks tellitakse küllalt sageli laudist, mis varjab hästi tuult ning tagab piisava privaatsuse. Varbtäidis on samas märksa dekoratiivsem ning kestvam, kuid ka kallim. Aia sepiselementide ilu toovad eriti hästi välja looduskiviga kaetud postid ning stiilsed valgustid panevad piirde särama ka sügishallil argipäeval.

Aldermani pildialbumis ja tootekataloogudes leiate kümneid erineva disainiga nii uhkete ja eksklusiivsete kui ka lihtsamate-tagasihoidlikumate aedade pilte, mis annavad mõttele hoogu ja aitavad asjatundja abiga kujundada parima lahenduse.

Tule Aldermani kontorisse konsultatsioonile

Mõistagi on meil ka ilusaid ja soodsa hinnaga itaalia stiilis valmisaedu, mille näidiseid on võimalik näha Aldermani kontoris.

Alati tasub tulla Aldermani kontorisse, sirvida aedade ehituse ja sepiste kataloogi ning pidada aru meistriga – kindlasti leiame ilusa,  originaalse ja taskukohase lahenduse.

Ilusad asjad algavad Aldermanist – tulge ja vaadake!

Seotud tooted : Dekoratiivne piirdeaed, metallaed, metallist aiad, metallaedade ehitamine, metallaia paigaldus, piirdeaiad, varbaiad, metallvarbaed, metallist varbaed | varbaia moodul, moodulaed, paneelaiad | aiaväravad, metallaiad ja väravad, tiibväravad | piirded ja aiad, aia ehitus, aia valmistamine

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×