fbpx
metallaed sepisaed

Garaažiukse automaatika

Tavaline eramaja garaažiuks on arvestatud keskmiselt 20 000-le avamistsüklile. Avades ust 2-3 korda päevas, tähendab see uksele 20-aastast eluiga. Vähemalt sama kaua peaks kestma ka garaažiukse automaatika.

Müüme alates 1994.a. LiftMasteri (varasemalt Chamberlain) garaažiukse ajameid nii väikestele kui ka suuremõõtmelistele eragaraažide tõstustele ja tööstusustele.

LiftMasteri garaažiautomaatika paistab silma väga pika kasutuseaga: ka tänapäeval on kasutuses veel palju möödunud sajandi 90-ndatel paigaldatud ajameid. Meie käest on võimalik saada varuosi 20+ aastat tagasi paigaldatud tõstukse mootorile, mille kasutusea pikendamiseks piisab kuluosade vahetamisest.

Täna pakub LiftMaster väga laia eragaraaziautomaatika mudelivalikut veojõuga 500-1200N ning garantiiga kuni 7 aastat. Meile teadaolevalt ükski teine tootja nii pikka garantiid ei paku. Garaaziautomaatika uusi mudeleid on võimalik juhtida ka üle interneti, kasutades vastavat telefoniäppi

garaaziukse automaatika telefoniga avamine MyGate

LiftMasteri garaaži- ja väravaautomaatika uusi mudeleid on võimalik juhtida üle interneti, kasutades vastavat telefoniäppi. Vastavat moodulit on võimalik lisada ka mõnedele vanematele mudelitele.

Kui soovite paigaldada olemasolevale garaaziuksele uut automaatikat või vahetada välja olemasolevat, saatke pakkumise saamiseks ukse mõõdud ja foto (seestpoolt pildistatuna). Samuti täpsustage oma soovid ja paigalduse aadress kui soovite meiepoolset paigaldust.

Kõik garaažiukse ajamid on iselukustuvad, s.t.uks ei vaja täiendavat lukku.

Garaaži- ja väravaautomaatikat on võimalik juhtida samast puldist. Samuti on mõlemat automaatikat võimalik juhtida autosse integreeritud puldist eeldusel, et autos on Homelink-süsteemis töötav saatja. Täpsemat infot küsige meie kontorist.

Vaata ka väravaautomaatika

Seotud teemad: garaažiukse pult, garaažiukse ajam, tõstukse mootor

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×