fbpx

Liugvärava raamide ja tugikonstruktsioonide (postamentide) klassifikatsioon

0. tase – betoonile ankurdatav tugipost ja plast- või terasrullikud. Eriti ökonoomne ja lühiajaline lahendus väikestele ja kergetele vähese purjepinnaga liugväravatele.

Liugvaravate klassifikatsioon

1. kategooria – betoonile ankurdatav tugipost koos mootori alusega ja plast- või terasrullikutega. Väga ökonoomne lahendus väikestele ja kergetele väikse purjepinnaga väravatele lühiajaliseks kasutamiseks.

liugvärava 1. tase

2. kategooria – betoonile ankurdatav L-postament koos mootori alusega ja terasrullikutega. Ökonoomne lahendus suhteliselt kergetele ja väikse purjepinnaga väravatele keskpikas perspektiivis.

Liugvaravate klassifikatsioon

3. kategooria – betoonile ankurdatav U postament koos mootori alusega ja liugvärava ristkülikraam. Hea lahendus laia avaga mõõduka kaalu ja vähese purjepinnaga väravatele keskpikas perspektiivis.

Liugvaravate klassifikatsioon

4. kategooria – monoliitselt betoneeritav h-postament  koos mootori alusega ja rullikupukkidega, millel paikneb 2-3 paari terasrullikuid. Parim lahendus väikestele ja rasketele väravatele pikas perspektiivis.

Liugvaravate klassifikatsioon

5. kategooria – monoliitselt betoneeritav H-postament koos mootori alusega, liugvärava ristkülikraami ja terasrullikutega rullikupukkidega. Parim lahendus suure väravaavaga mõõdukalt rasketele ja suure purjepinnaga väravatele pikas perspektiivis. Rullikupukkidel 2-3 paari terasrullikuid.

Liugvaravate klassifikatsioon

6. kategooria – monoliitselt betoneeritav H-postament koos mootori alusega, liugvärava ristkülikraami ja 2-4 paari terasrullikutega, rullikupukkidel 2-4 paari terasrullikuid. Parim lahendus eriti suure väravaavaga rasketele ja suure purjepinnaga väravatele pikas perspektiivis.

liugvärava raam

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×