• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Tähelepanu!

Teatame kurbusega, et saime Krinneri tehasest teate eesootavast “hinnakorrektsioonist”.
Uued hinnad jõustuvad alates 01.04.2020 ja hinnatõus on keskmiselt 2,5%
Seniks aga – kasutage võimalust osta ja tellida kõiki krinnereid veel vana hinnaga ;)

 

Trendikad sepispiirdemoodulid modernsetele elamutele ja avalikku ruumi

Külastasime 15.03.19. Made Expo-t Milanos, tõime kaasa huvitavaid ideid ning värskeid trende.

Üks põnevamaid suundasid piirete vallas on tradistioonilise sepiskunsti ja moodsa disainisuuna ühendamine eramute sise- ja välispiirete ning ühiskondlike hoonete rajamisel.

Meie pikkaajaline koostööpartner Arteferro on selles vallas suunanäitaja. Allolevalt lingilt võite ammutada värskeid ideid ja ühtlasi vaadata staatilise ning dünaamilise koormustesti videot kinnitamaks, et sepispiirdemoodulid sobivad erinevate arhitektuursete lahendusetga ja ühtlasi täidavad avalikus ruumis olevaid kõrgendatud turvanõudeid.

Vaata videot siin.

Uus ja eriti kiire liugväravaautomaatika mudel on kohal!

 Ayros töötab uusimal invertertehnoloogial - see tagab kiire ja jõulise stardi ning pehme lõpuaeglustuse kuni 1500kg massiga liugväravale. Näidisvärav, millele uue väravaautomaatika mudeli paigaldasime, on raske, 5,5m avaga sepisvärav. Milline on vahe traditsioonilise liugväravaautomaatika avamiskiirusega? Vaadake oma silmaga: video siin.

Müügile saabusid pikad U-seeria krinnerid

 Hea uudis neile, kes ootasid pikki U-seeria maakruvisid: saabus uus partii KSF U 66x1200-91 kruvivundamente. Ehk lahtiseletatult - terrassikruvide pikk versioon (maasse keeratav osa 1200mm pikkune). Hind 40,80/tk.

See mudel sobib pehme pealispinnaga pinnastesse, kus kandev kiht algab 60-70cm sügavusel ning samuti juhul kui terrassi soovitakse tõsta maapinnast kõrgemale. 

Alderman loob ajalugu

Teeme oma tööd juba pea-aegu terve inimpõlve sügava pühendumuse ja kirega. Selle pika kogemuse najal julgeme öelda: meie kaunid sepispiirded, ilusad aiad ning unikaalsed väravad teenivad meie kliente aastakümneid, rõõmustades meie tellijate lapsi ja isegi lapselapsi, ning pakkudes silmailu järgmistele põlvkondadele.

Me ei paku ainult "avatäiteid", vaid loome turvalisemat ja ilusamat elukeskkonda ning mugavamat elu.

Aga mitte ainult.

Koos oma tellijatega loome ja kirjutame ka ajalugu, sest meie kaunite ja klassikaliste sepispiiretega jäädvustavad meie tellijad end aastakümneteks järeltulevate põlvede mällu. On ju tore mõelda, kui meie lapselapsed või lapselapselapsed meenutavad: selle ilusa käsipuu või selle kauni värava tellis veel minu isa või vanaisa oma nooruses. Ja näe, me kasutame seda seniajani.

Kui soovite end samuti jäädvustada tulevaste põlvede mällu, võtke ühendust. Loome ajalugu koos.

Kuidas avada garaaziust mobiiltelefonist?

 

MyGate nutisüsteem väravaautomaatika juhtimiseksVastus on väga lihtne: tarvis on nuhvlit, äppi ja LiftMaster MyQ-ühilduvusega garaaziukseautomaatikat. Kuidas süsteem täpsemalt toimib, vaata siit:  https://goo.gl/6ic3rO


Sama nutisüsteemi baasil on võimalik juhtida ka MyQ-ühilduvusega väravaautomaatikat, maja valgusteid, lülitada sisse-välja purskkaevu ning kontrollida kõigi juhitavate seadmete olekut. Kõike seda lihtsa mobiiliäpi vahendusel kodus, kontoris või reisil.

Vaata edasi siit:  https://goo.gl/mps596

Täpsemat infot MyQ nutijuhtimisega ühilduva garaaziuseautomaatika, väravaautomaatika jm. süsteemide kohta küsige Aldermani kontorist või saatke küsimus siit

 


Kui soovite saada värsket infot uute toodete, parimate pakkumiste ja kampaaniate kohta, liituge meie Facebooki lehega siin ja värsked uudised jõuavad teieni alati esimesena.

 

UUS! 5-aastane garantii automaatika isepaigaldajatele

Meil on suurepärane uudis tiib- ja liugväravaautomaatika isepaigaldajatele: AW ja AS-seeria automaatikale kehtib ka isepaigalduse puhul 5-aastane garantii. Veelgi enam, garantiid saavad tagasiulatuvalt pikendada ka kõik need tellijad, kes on ostnud ja paigaldanud automaatika ise alates 2015.a. algusest.

Täpsem info garantiitingimuste kohta siin.


 

Mis vahe on "soodsal" ja kvaliteetsel väraval

Ilmselt kasutavad paljud sellise küsimuse esitajad nutitelefoni ja teavad, mida oodata 150-200euroselt mudelilt ja mida nõuda 300+ hinnasildiga kõnetorult. Toome siinkohal mõned paralleelid. Loe edasi...

ALDERMAN

on staazikaim eesti turul tegutsev piirete, väravate ja automaatika valdkonnas tegutsev tootja aastast 1994. Aldermani grupi ettevõtted on valmistanud kaugelt enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat ning paigaldanud mitu tuhat garaaziukse- ja väravaautomaatikat nii meie kui ka teiste ettevõtete poolt valmistatud väravatele.

Esmakordselt Eestis käivitasime 2012.a. ainulaadse 10-aastase garantiiprogrammi Aldermani poolt müüdud ja paigaldatud AW 300/400/500 tiibväravaautomaatikale, AS 500/800/1500 liugväravaautomaatikale  ning Aldermani poolt toodetud ja paigaldatud tiib- ja liugväratalele.

Programmiga saavad tagasiulatuvalt liituda kõik meie kliendid, kellele on paigaldatud eelnimetatud tooted, kui toodete 2-aastane garantiiaeg ei ole veel lõppenud.

Täpsemalt lugege garantiitingimuste kohta siit »


Millist kasu saate Aldermani kodulehelt?

Meilt leiate tõenäoliselt parimad lahendused,

kui otsite alljärgnevat:

 

UUDISED

Saabusid internetiüleselt juhitavad garaazhiautomaatika mudelid

Liftmaster tõi turule täiesti uued garaaziautomaatika LM-seeria mudelid, mis on spetsiaalse lisamooduli abil juhitavad ja jälgitavad üle interneti. Ajamite veojõud on sõltuvalt mudelist vahemikus 600-1000N ja nad sobivad kasutamiseks kuni 15m2 pindalaga eragaazhiustel. Uute mudelite mootorigarantii on esmakordselt kuni 7 aastat.

Garaazhiautomaatika hinnad on vahemikus 280-520eur ning lisamooduli hind 50eur.

Täpsem info Aldermani kontorist.

Rohkem uudiseid loe siit »

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus