fbpx
sepised

ALDERMAN: kvaliteetsed aiad, kaunid sepispiirded ja eksklusiivsed väravad tulevastele põlvedele!

Alderman on staazikaim eesti turul tegutsev piirete, väravate ja automaatika valdkonnas tegutsev tootja aastast 1994. Aldermani grupi ettevõtted on valmistanud kaugelt enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat ning paigaldanud mitu tuhat garaaziukse- ja väravaautomaatikat nii meie kui ka teiste ettevõtete poolt valmistatud väravatele.

Ingliskeelne sõna “alderman” tähendab tõlkes raehärrat, sümboliseerides sellega raehärrale sünnist väärikust ja lugupidamist meie töösse. Raehärra missioon on linnakodanike teenimine ning nende elujärje parandamine. Meie missioon on klientide mugavuse, turvalisuse ja rahulolu tagamine kaunite aedade, rätsepatööna valmivate väravate ja parima kvaliteediga automaatika valdkonnas.

Teeme oma tööd juba pea-aegu terve inimpõlve sügava pühendumuse ja armastusega. Selle pika kogemuse najal julgeme öelda: meie kaunid sepiskäsipuud, ilusad aiad ning unikaalsed väravad teenivad meie kliente aastakümneid, rõõmustades meie tellijate lapsi ja isegi lapselapsi, ning pakkudes silmailu järgmistele põlvkondadele.

Me ei paku ainult “piirdeid ja avatäiteid”, vaid loome turvalisemat ja ilusamat elukeskkonda ning mugavamat elu.

sepised metallaiad varavad rodupiirded trepipiirded sepiste muuk
sepised metallaiad rodupiirded trepipiirded sepiste muuk
sepised sepistatud lipumast sepiste muuk

Koos oma tellijatega loome ka ajalugu, sest meie hoolega valmistatud, kaunite ja klassikaliste sepistöödega jäädvustavad meie tellijad end järeltulevate põlvede mällu nii nagu seda tehti juba sajandeid tagasi: on ju tore mõelda, kui meie lapselapsed või lapselapselapsed meenutavad: selle ilusa käsipuu või selle kauni värava tellis veel minu isa või vanaisa oma nooruses.

Võtke meiega ühendust – ja loome ajalugu koos.

Ilusad asjad algavad Aldermanist!

Artikleid Aldermanist võite lugeda siit:

Play

Kontakt

Aldermani Metall OÜ , REG. NR. 10579857

Aadress: Tähetorni 21b, Tallinn 11625 EESTI

Telefon: +372 50 11 733

+372 672 6867

E-post: info[at]alderman.ee

Avatud: E-R 10-17

Kuidas meile tulla?

Tutvu juhiste albumiga Facebookis

• Sõitke Kadaka autoturust mööda -> Kadaka-Tähetorni ristmikul pöörake vasakule, Nõmme poole -> Mäest üles ja kohe paremale, metsatuka vahele ja jälle paremale -> jõuate endise Autobaasi territooriumile -> julgelt väravast sisse, otse katlamaja korstnani välja ja 21E eest vasakule edasi. Alderman asub kollase maja kõrval.

• Kui tulete Nõmme poolt -> pöörake pärast Hiiu ülesõitu, 1.foorist paremale, Vääna tänavasse ja sõitke otse edasi. Suusatunneli kohal pöörake vasakule.

• buss nr.10 peatus “Tähetorni”

    Küsi hinnapakkumist

    Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

    Küsi pakkumist

    Alderman soovitab

    ×