fbpx

Alderman teeb ja toob kõrget kvaliteeti

“Meie klientide hulka on sattunud palju neid, kes on teised firmad jõudnud juba ära proovida,” räägib Aldermani juhataja Toomas Sild. “Teine suurem rühm on need kliendid, kes on meist kuulnud tuttavate kaudu.”

Alderman toodab ja paigaldab tiib- ja lükandväravaid, valmistab metallaedu, trepi- ja rõdupiirdeid ja piirdeaedu. Alderman toob sisse ja paigaldab väravate ja garaazhiuste automaatikat, aiavõrku ning tõkkepuid.

Seitse aastat tõi Alderman sisse ainult saksa tooteid. Nüüd soovitakse sihtrühma kasvatada itaalia kauba kaudu.
“Saksa kvaliteet on üldtuntud,” selgitab Toomas Sild. “Aga meie oleme otsinud ka Itaaliast seda õiget firmat, kelle kaupa saab usaldada. Usun, et nüüdseks on see meil õnnestunud.”

Itaalia väravaajameid iseloomustab värava sulgemise korral kiiruse sujuv vähenemine. Saksa moorid peatuvad jälle millimeetrise täpsusega. Samal ajal ei pea itaalia mootorite puhul kartma talve: ajamid on elektromehaanilised ning võimelised töötama temperatuurivahemikus –35 … +80ºC. Muide, Itaalias toodetakse ajameid Aldermani eritellimusel ning Aldermani kaubamärgiga.

Iga viga kõrvaldatakse

Alderman ei paku kvaliteeti mitte üksnes Saksamaalt ja Itaaliast, vaid ka oma toodangu ja teenindusega. Firma uurib kavakindlalt oma klientidelt, kuidas nad on toodetega rahul. Erilist huvi pakuvad rahulolematud: iga konkreetse juhtumi puhul uuritakse täpselt välja, mis klienti häirib ning täidetakse mittevastavuse raport. Viga kõrvaldatakse ja seda ei korrata ka järgnevate klientide teenindamisel.
“Kõigil meie firma töötajatel on hea kuulata, kui klient on rahul,” selgitab Toomas Sild. “Siis oleme ju ka meie rahul. Loodame, et jõuame sügisel ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi saamiseni. See annab kõigile meie klientidele kindlustunde, et nad saavad meilt alati kvaliteetse toote ning teeninduse. ISO kvaliteedisertifikaat on väljakutseks firmale, nõudes kohandumist rahvusvaheliste standarditega. Teisest küljest kohalduvad rahvusvahelised nõuded firma senise tööpraktikaga. ISO annab ka kindluse, et meie tarned tulevad kontrollitud taustaga firmadelt. Järelikult võib ostja kindel olla, et me ei kasuta odavat materjali ja tema värav ei vaju kolme aasta pärast kõveraks.”

President võib tulla!

Aldermani kvaliteet ei tähenda üksnes hästitehtud asja, vaid ka selle toote töökindlust. Nii näiteks ei külmu kunagi Aldermani lükandväravate rullikud, sest need on talve, lume ja jää eest lihtsalt peidus. Kui tavaliselt kasutatakse sisseostetud plastrullikuid, siis Alderman teeb rullikud ise ja metallist. Sest plastrullikud kuluvad kiiresti ning seetõttu hakkavad väravad logisema.
Alderman aitas oma valdkonnas kaasa ka rahvusooperi Estonia renoveerimisel. Teatrimaja ette paigaldati neli tõkisposti, mis puldi abil tõusevad sillutisest välja ja vajuvad nupuvajutuse järel uuesti maa alla. Nii saab teater soovimatuid parkijaid eemal hoida. Presidendile on 24. veebruaril aga alati vaba koht tagatud.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×