fbpx

Ilusad asjad algavad Aldermanist

Käesoleva aasta aprillist esitles OÜ Aldermani Aiad ja Väravad Eesti Ehitab messil oma uut sloganit- Ilusad asjad algavad Aldermanist. Uue slogani kasutuselevõtt tähistab uude etappi jõudmist. Selleks hetkeks oli Alderman kuulunud juba pool aastat sertifitseeritud ettevõtete andmebaasi, standardi ISO 9001: 2000 alusel. Esimese samme tehti ka uue tegevusala- eksklusiivsete sepiste Eestisse toomisega. Aastate jooksul on ettevõtte elulugu kandnud põhimõtet: läbi kogemuste ja püüdluste tähtede poole.

OÜ Aldermani Aiad ja Väravad on tegutsenud ühtekokku 9 aastat. Ühemehefirmast on kasvanud stabiilselt 10- liikmeline teotahteline ja innovaatiline meeskond, mis on võtnud ülesandeks õue- ja jalgväravate, tõkkepuude, tõkispostide garaažiuste, värava- ja garaažiusteajamite ning nüüdseks ka sepiste müügi ning seda läbi professionaalse, konsultatiivse ja meeldiva teeninduse. Aldermani põhieesmärgiks ongi kliendi soovide maksimaalne täitmine, mis on võimalik tänu toodete kõrgele tehnoloogilisele tasemele ning heale hinna ja kvaliteedi suhtele. Seda toetab ka ettevõtte kvaliteedipoliitika, mis muuhulgas näeb ette pidevat parendamist. Selle käigus võetakse sihikule kõik valupunktid, mis on tegevuse käigus ilmnenud. Alderman võtab puudused luubi alla, analüüsib põhjuseid ning kõrvaldab ebakõlad.

Aldermani kliendibaasi kuulub nii suuri ehitusfirmasid kui ka palju nõudlikke erakliente. Eesmärk on pakkuda omalt poolt midagi ilusat ja kvaliteetset ning tööd tehakse selle nimel, et igaühe ootused saaksid täidetud. Iga klient on unikaalne ja ilu on subjektiivne. Nii saab parima tulemuse ainult siis, kui müüja ja klient pühenduvad koos parima lahenduse leidmisele. Abiks on mahukas kogemustepagas, mida intensiivselt abimaterjalina kasutatakse. Hilisem kliendi tagasiside, olgu see siis positiivne või negatiivne, aitab firmal veelgi paremat teenust pakkuda.

Klientide huvi toodete vastu on siiani hinnatud suhteliselt võrdseks. Kõige rohkem ollakse huvitatud siiski Aldermani lükandväravatest. Suure populaarsuse on võitnud väravaautomaatika: püsivalt edukad on meie uued kaubamärgid AldWingeri seeria tiibväravatele ja AldSlideri seeria lükandväravatele. Sellel suvel lisandusid ka uued mudelid: AldWinger 400S massiivsetele tiibväravatele ja hoobajam AldFixer 2500. Rohkem infot saab kodulehelt www.alderman.ee.

Alderman soovib jätkuvalt üllatada uute põnevate toodetega, pakkudes samas ka vanu häid, äraproovitud tooteid. Kõik ikka selleks, et jätkuvalt õigustada oma lipukirja: Ilusad asjad algavad Aldermanist.

Oktoobri ehituse erinumbris tuleb lähemalt juttu sepistest.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×