fbpx

Aldermani Aiad ja Väravad pakub parimaid tooteid

Vastupidavad ja kaunilt kujundatud välispiirded aitavad tagada nii territooriumi turvalisust kui ka tõstavad eksterjööri esteetilist väärtust.

MADIS TROSS

Üheksandat aastat tegutsev Eesti firma Aldermani Aiad ja Väravad müüb ja paigaldab metallaedu, tiib- ja lükandväravaid, väravaautomaatikat, automaatseid garaažiuksi ning tõkkepuid.

“Kliendid on hakanud viimastel aastatel rohkem raha lugema ning tihti valitakse odavam värav, mis läheb lõppkokkuvõttes kallimaks maksma kui kohe hea kvaliteediga toode osta,” tõdeb Aldermani juhataja Toomas Sild. “Meie poole on pöördunud kliente, kes mujalt ostetud toote selle madala töökindluse tõttu parema vastu välja vahetada soovivad.”

Alderman on spetsialiseerunud keskmisest kallimate toodete valmistamisele ja müümisele, et rahuldada nõudliku tarbija vajadusi. Suurem jagu tellijatest on heal järjel eraisikud, aga ka ehitusfirmad ja saatkonnad.

“Oleme korraldanud oma töö vastavaks ISO 9001 kvaliteedijuhtimise süsteemi nõuetele, mille kinnituseks väljastas Lloyds Register ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi,” peab Toomas Sild klientide usalduse võitmisel oluliseks. Firma viib ka läbi perioodilist klientide rahulolu-uuringut, kus ostjad saavad avaldada oma arvamust ning hinnata tööde ja toodete kvaliteeti.

Töökindel automaatika

Aldermanis valmistatud toodete juures kasutatakse töökindlat ja turvalist automaatikat.

“Me ei müü hüdrauliliste ajamitega tooteid, mille juures õli muutub külmaga viskoossemaks ning ajam ei toimi enam korralikult. Kõik meie elektromehaanilisesd ajamid on geniaalselt lihtsa ehitusega, töökindlad ja hooldusvabad,” kinnitab Toomas Sild.

Väravaautomaatika on peamiselt Saksa firmalt LiftMaster, kellega Alderman teeb juba 8 aastat koostööd. Saksa mootorite korpus ei lähe katki, kui auto väravale otsa peaks sõitma, vaid murdub selle kinnitus. Kui aga keegi mootori ära peaks varastama, siis kasutada ta seda ei saa, sest töökorda saab selle riivistada ainult spetsiaalse võtmega. Kõigile LiftMasteri toodetele antakse garantii vähemalt kaheks aastaks.

Viimasel aastal kasutab Alderman ka Itaalias valmistatud mootoreid, millega varustatakse väravaid nende kõrge turvalisuse tõttu kriminogeensetes piirkondades. Itaalias toodetud mootorid kannavad Aldermani enda kabamärki AldWinger.

Eestikeelse juhendi järgi on tellijale jõukohane automaatika ise paigaldada, kuid kindlam on paigaldus siiski Aldermanist tellida.

Paindlikud lahendused

Alderman valmistab nii laudis- kui varbmaterjalist aedu ja väravaid, ka sepist. Soovi korral valab ka vundamendi ning laob kivipostid. “Odavaima variandina tellib klient ainult värava raami ja paneb puidu sinna sisse ise. Piirete optimaalsed proportsioonid on aegade jooksul välja kujunenud, mis aga me ei välista huvitavaid erilahendusi,” räägib Toomas Sild võimalikest variantidest.

Tavaliselt on koduvärava laius tiibväravate puhul 4–5 meetrit ning lükandväravate puhul 4–6 meetrit. Aldermanist tellitud suurima lükandvärava laius on olnud ligi kümme meetrit.

“Meie müügiinimene pakub piirete kujunduse osas erinevaid lahendusi, koostöös kliendiga kujuneb välja tellija lõplik soov. Kui klient tuleb oma joonistega, teeme aia nende järgi,” lubab Toomas Sild, kelle sõnul tavalise suurusega koduaia valmistamine koos paigaldusega ei võta aega rohkem kui kuu.

“Meie eesmärk ei ole mitte maha müüa toodet, vaid pakkuda kliendi jaoks kõige sobivamat lahendust. Kui ostja ei leia ka meie paksust fotoalbumist meelepärast lahendust, on tal alati võimalus haarata paber ja pliiats ning joonistada ise oma unisutuste aed ning värav.”

Autod garaaži

Alderman müüb ja paigaldab garaažiuksi, millel on kas laudisprofiil või tahvelruutprofiil. Vastavalt ava suurusele valmistatud uste standardvärvused on valge ja pruun, kuid värvikataloogist on võimalik tellida ka teisi värvusi. Alderman pakub ka eksklusiivseid garaažiuksi, mis väljastpoolt on kaetud vaskplekiga. Väravaid ja garaažiuksi saab panna toimima ühest ja samast juhtpuldist. Lisaks ustele pakutakse kaubamärgiga LiftMaster nii kett-, tigu- kui ka rihmajamiga garaažiuste mootoreid.

24h avatud infotelefon võimaldab lahendada paljusid automaatika hingeeluga seotud probleeme ilma kohale tulemata. Kui telefoniabi ei aita, tuleb firma spetsialist ise kohale. Aitame jõudu-mööda ka teiste kaubamärkide kasutajaid.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×