fbpx
aiad varavad aiamoodul

Запрос на вызов

ALDERMAN TEOSTAB ERINEVAT LIIKI VÄLJAKUTSEID

1. Rikkeväljakutsed, sh. teiste ettevõtete poolt paigaldatud tiib- ja liugväravate ning automaatika rikete kõrvaldamiseks. Rikkeväljakutse puhul palume olukorda võimalikult täpselt kirjeldada (milline seade, mis juhtus, millised on sümptomid jne. ) ning saata võimalusel ka illustreeriv foto. See võimaldab tehnikul väljakutseks paremini valmistuda ning rike ladusamalt kõrvaldada.

2. Hooldusväljakutsed – tõkkepuude, garaaziuste, tiib- ja liugväravate ning automaatika profülaktiliseks hoolduseks. Lepingulised hoolduse tellijad saavad allolevatest väljakutsete ja töötunni hindadest 5% soodustust.

3. Garantiipikenduse väljakutsed – kliendid, kes on tellinud Aldermanist värava ja tiib- või liugautomaatika valitud mudeli koos paigaldusega, saavad pikendada toodete garantiid kuni 10 aastani. Täpsemalt loe siit. Samuti saavad väravaautomaatika isepaigaldajad pikendada mitmete tiib- ja liugväravaautomaatika mudelite garantiid 5 aastani. Tingimused siin. Toodete garantii pikendamiseks ongi antud väljakutse tellimine vajalik: meister tuleb kohale ja kontrollib Aldermani või kliendi enda poolt paigaldatud väravaautomaatika üle, Aldermani poolt paigaldatud väravate puhul kontrollib ka nende liikumist ja vajadusel lepib kliendiga kokku hoolduse tegemise.

4. Konsultatsiooniväljakutsed – väljakutse võite tellida ka konsultatsiooni saamiseks enne aedade, piirete, väravate või automaatika tellimist, samuti olemasoleva värava/automaatika väljavahetamiseks. Sellisel juhul tuleb kohale tehnik või projektijuht, kellega saate tehnilised lahendused kohapeal detailselt läbi arutada ning valida parima võimaliku lahenduse. Juhul kui tellite hiljem töö Aldermanist, arvestame 1h konsultatsiooni tasu tellimuse summast maha (kehtib tellimustest alates 1500EUR). Seega enam kui 1500EUR tellimuse vormistamise korral on 1h konsultatsiooni koos väljakutsega Tallinna piires asuval objektil tasuta.

Tavaväljakutsele tulevad tehnikud vastavalt üldisele tööde järjekorrale, kiirväljakutsele väljaspool üldist järjekorda esimesel võimalusel.

Väljakutse registreerimiseks palume täita allolev Väljakutse taotlus.

Запрос на вызов

Väljakutsete hinnad tööpäeviti (E-R 09-17.00)

 • Tavaväljakutse Tallinnas 45EUR (37.50+km), miinimumtasu 60.-
 • Tavaväljakutse Viimsis 55.20EUR (46eur+km), miinimumtasu 75.-
 • Tavaväljakutse mujal Eestis 45EUR + transpordi maksumus väljaspool Tallinna
 • Tehniku töötund 45EUR
 • Transport linnast väljas: 0.96EUR/km (0,8eur+km/km)

Väljakutsete hinnad väljaspool tööaega (E-R 07-09.00, 17-22.00, L 10-15.00) ning kiirväljakutsed (tööpäeviti väljaspool üldist järjekorda)

 • Väljakutse Tallinnas 67.50EUR (miinimumtasu 90.-), Viimsis 82.80 (miinimumtasu 110.-). Mujal lisandub transpordi maksumus
 • Tehniku töötund 67.50EUR
 • Transport linnast väljas: 1.50/km

Pärast väljakutsevormi täitmist saadame tellimuse kinnituse. Tellimus jõustub ning töö läheb järjekorda pärast tellimuse kinnitusel oleva summa laekumist. Seega juhul kui olete väljakutsevormi täitnud, kuid soovite mingil põhjusel väljakutset annulleerida, piisab tellimuse kinnituse tasumata jätmisest.

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Alderman jätab endale õiguse korrigeerida hindu ette teatamata.

Automaatväravate turvalisuse mõõdistamine

Vastavalt EU-nõuetele on automaatsete väravate puhul normeeritud värava takistusega kokkupõrkamise hetkel lubatud maksimaalse muljumisjõu lühiajaline piirmäär (400N, maksimaalse kestvusega 750ms) ning surujõu pikaajaline piirmäär (150N).

Kas teie värav on lastele ja väikeloomadele turvaline? Teostame spetsiaalse kalibreeritud dünamomeetriga värava kokkupõrke- ja surujõudude mõõdistamist. Hind Tallinna piires 75.60, väljaspool Tallinna lisandub transporditasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Turvalisusnõuete kohta loe rohkem siit.

  АЛДЕРМАН РЕКОМЕНДУЕТ

  ×