fbpx
aiamoodulid varavaautomaatika

Kruvivundamendi paigaldamine

Ootame senistelt kasutajatelt – nii eraisikutelt kui firmadelt – tagasisidet kruvivundamentide paigaldamise ja kasutuskogemuste kohta fotode ja kommentaaride näol. Parimaid fotosid ja sisukamaid kommentaare kasutame ajakirjanduses ja internetis ilmuvate tutvustavate artiklite ning reklaamide juures. See on ühtlasi suurepärane võimalus tutvustada asjakohasest vaatevinklist ka oma töid ja tegemisi (näiteks terrasside, aiamajade ja mänguväljakute ehitajatel) ning teha endale sel viisil tasuta reklaami. Fotode juurde ootame ka selgitusi, kes, kus, mida ja millal tegi. Materjal saatke e-mailile toomas@alderman.ee

1. Kuni 1m pikkuste kruvivundamentide paigaldamiseks on vajalik ainult raudkang.

2. Meilt võite rentida spetsiaalse drelli sobivaks perioodiks. Rendihind 60 eur/päev, tagatissumma 3600eur. Drelli kasutamiseks on vajalik abiline.

3. Meilt saate tellida ka paigalduse 1300mm kuni 2100mm pikkustele krinneritele.

Paigaldus toimub ajatööna ning selleks, et töö sujuks kiiresti ja tõrgeteta, on vajalik teha järgmised ettevalmistused:

  • märgistage krinnerite asukohad, veendudes eelnevalt, et krinnerite paigalduspiirkonnas poleks kommunikatsioone ega muid tööd ega krinnerite maasse keeramist häirivaid tegureid.
  • soovitatav on teha pika armatuurvarda või kivipuuriga ette juhtaugud veendumaks, et maa all pole krinnerite paigalduskohtades ootamas suuri kive jm. takistusi.
  • tagage paigalduse ajaks 10A 230V toide või kui see pole võimalik, teavitage sellest eelnevalt. Paigaldajad võtavad sel juhul kaasa oma generaatori.
  • tagage, et töömaal oleks piisavalt vaba ruumi ja pädev isik, kes allkirjastab enne tööde alustamist akti, milles kinnitab töömaal asuvate maa-aluste kommunikatsioonide puudumist, kellega lahendada töö käigust tekkida võivad küsimused ning kes võtab tehtud töö vastu.

Paigalduse hinnad tööpäeviti kl. 10-17 on järgmised:

  • väljakutse Tallinna piires 60eur,
  • paigaldaja töötund 45eur (vajab tellija poolt abilist drelli käsitsemisel), 2-mehelise brigaadi töötund 70eur (ei vaja abilist)
  • transport väljaspool Tallinna 0,96eur/km.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kokkuleppel on võimalik tellida paigaldust ka väljaspool tööaega. Kehtivad eritariifid vastavalt hinnakirjale.

Krinnereid on võimalik paigaldada ka Avant väiketraktoriga: meilt saate rentida adapteri, mille kinnitate traktori maapuuri otsiku külge.

Krinnereid saab paigaldada ka maapinna suhtes kaldes. 

Vt. paigalduse videot

Play

Põhjalik artikkel kruvivundamendi paigaldamisest

Põhjalik artikkel kruvivundamentide kasutusvõimaluste kohta ilmus 2009. juuni TehnikaMaailma erinumbris – Kodu&Ehitus tehnikamaailm.ee

Запрос цены

Не нашли нужный товар или цена не указана? Спросите об этом. Мы ответим на ваш запрос в кратчайшие сроки и найдем для вас лучшее решение.

Запрос цены

АЛДЕРМАН РЕКОМЕНДУЕТ

×