• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Sepispiirded

<< avalehele << tooted

Sepis-sisepiirded

Sepistega piirded loovad interjööri hubasust ja väärikust.

Eriti harmooniliselt ja kaunilt mõjuvad sepised ajaloolistes ehitistes, aga samuti klassikalises, kergelt vana-aja-hõngulises interjööris, kus on kasutatud väärispuitu või looduskive.

Allolevatel piltidel on üks väga kena ja armas kodu Viimsis, kus perenaise valik langes meie klientide seas väga hinnatud SCS-sepisornamentikale, mis sobib suurepäraselt nii tuppa kui õue (vt. ka fotot allpool).

Kodust hubasust lisavad erinevad atribuudid - pildid, tikandid, hobuseraud seinal, lillekandurid trepil jne.

 Sõltuvalt interjöörist võib lisada täiendavaid sepiselemente keermepulkade, rosettide jms. näol.

 

trepipiire Jyväskyläs

Ülaloleval Jyväskyläs paigaldatud sisepiirdel on kasutatud keeratud sepisvardaid vaheldumisi sepistatud trepipiirdedetailidega. Käsipuu on spetsiaalsest pealt kumerast profiilist.

 

terrassipiirded Rocca al Mares

sepisteg aterrassipiirded

Turvalisuse nimel on vajalik kõrge terrass piirata - ja kui juba piire, siis olgu ka ilus vaadata ja kindel katsuda :)

 

Uutes villades on sageli kõrge terrass, kust avaneb kaunis vaade ümbritsevale loodusele või all laiuvale hoolitsetud aiale.

Sepistega terrassipiirded

 

Aldermani tootevalikus on ca 20 000 erinevat detaili, millest saab koostada igasse interjööri sobivaid trepipiirdeid, prantsuse rõdusid ja rõdupiirdeid.

Sepis-rõdupiirded

rõdupiire

Kõrvaloleval rõdupiirdel on kasutatud kombinatsiooni sepistäitega valmiselementidest, piirdepulkadest (rombiga) ning tavalistest terasvarbadest.

prantsuse-rõdu-piire

Klassikalistest elementidest prantsuse rõdu piire ei vajagi rohkem kaunistusi - "paunakesed", millest piire on kokku pandud, on juba ise aegumatu ja klassikalise disainiga elemendid.

 

välispiire

Trepi- ja rõdupiirete tellimisel on otstarbekas veidi ette mõelda ning valida sellised sepiskaunistused, mida saab põimida nii maja sise- kui välispiiretesse, aga ka aia ja väravate disaini. Välispiirete puhul on väga keerukate ehisdetailide kasutamise otstarbekus küsitav, sest  miktmekihilisi sepiseid on väga keerukas kõikidest õnarustest hästi värviga katta, samas kui vihmavesi tungib igasse prakku ning paneb metalli roostetama. Sama kehtib ka neetühendusega detailide kohta.

sepispiire_Kalamaja

Klassikalise puitarhitektuuri juurde sobib hästi lihtne piire, millele lisab väärikust C-ja S-sepiselementidest koostatud ornament käsipuu all: mudel "Kalamaja"

Sepispiirdeid võib aga lahendada ka täiesti uudses ja ootamatus võtmes: näiteks kasutada käsipuukanduritena odaotsi., kombineerida erineva keerukusastmega sepiselemente jne.

 

Meie kontoris leiate veel hulgaliselt kauneid lahendusi! Tulge ja vaadake, mida kõike rauast saab luua!

Küsi hinnapakkumist

Kui teil on tekkinud huvi sepispiirete vastu ning soovite lahenduste ja võimalustega lähemalt tutvuda, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus