• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Potentsiaalsed ostjad küsivad tihti, mis vahe on "soodsal" ja kvaliteetsel väraval ja automaatikal

Ilmaselt kasutavad paljud sellise küsimuse esitajad nutitelefoni ja teavad, mida oodata 150-200euroselt mudelilt ja mida nõuda 300+ hinnasildiga kõnetorult. Toome siinkohal mõned paralleelid.

Kui telefoni osas on oluline komponent kriimustuskindel ekraan ja tugev metallraam, mis kaitseb telefoni sisu, siis väravaautomaatika osas on vasteks kõva metallkorpus ja hooldevaba metallreduktor. Liugvärava eluea määravad rullikute materjal (kindlasti teras), laagrite kvaliteet (Alderman kasutab suletud tüüpi SKF laagreid) ja alumise konsooli seinapaksus (minimaalselt 4mm)

Teiseks oluliseks parameetriks on töökindlus ja vastupidavus. Nii nagu telefonimaailma bränditoode ei "anna otsi"  põrandale kukkudes ja elab üle isegi öö lumehanges, nii kannatab ka korralik automaatika ja tugev värav kergemaid otsasõite ning säilitab töövõime ka väga krõbeda külmaga.

Kolmandaks, hoolduse ja remondi küsimus. Kui korralik kõnetraat teenib ka ilma pideva hoolduse ja korduva remondita vähemalt 3-5 aastat, siis kvaliteetne väravaautomaatika ja hästi tehtud tiib- või liugvärav töötab muretult palju kauem: vähemalt 10-15 aastat.


Ka väravate ja väravaautomaatika puhul ei tasu uskuda, et saate väga soodsa hinnaga suurepärase toote: meie ei tea ühtegi äri, kus pakutakse tasuta lõunaid. "Soodsa" kauba tegelik hind selgub juba pärast garantiiaja möödumist. Vigade parandus võib minna kulukaks või isegi väga kulukaks, aga igal juhul kujuneb see kallimaks kui kohe kvaliteetse kauba ostmine.

Seepärast soovitame: tehke enne tellimist korralik kodutöö - võite mõnestki "hinnalisest" üllatusest pääseda.

Kas tahate uurida täpsemalt, millised kriteeriumid on olulised tiibvärava, liugvärava, väravaautomaatika ja tõkkepuu valimisel? Me ei tee sellest saladust: lugege edasi siit

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus